Склад на ТСМ във Варна или Русе-къде?

  • 1 114
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Мами,като чета,в София в складовете на ТСМ могат да се намерят евтини неща с дефекти.Да знаете случайно къде ги тези складове във Варна или Русе? newsm78Моля споделете Hug

# 1
  • Мнения: 424
Не съм чувала за склад във Варна само  Магазин на Квазер електроник вече съм писла за него до Хъшове на Бенковски. Вчера минах от там има лятната количка на ТСМ - 49 лв.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В Русе има - от КАТ към изхода на града, малко преди кръговото.

# 3
  • Мнения: 136
Във Варна има три ТСМ, доколкото знам:
1. Макдоналдс срещу х.Черно море, после е кафе Давидов и малко след него.
2. До Irish pub-а на ул. Мария Луиза
3. в Пикадили Чаталджа на втория етаж.

Ако нещо не е ясно - питай! Laughing

# 4
  • Мнения: 128
Здравейте опитвам се да открия къде във Варна има триколки на ТСМ със зимен кош!Ходих по магазините Биг шоп но там ги няма!

# 5
  • Мнения: 2 631
здравейте! и аз ги търсих тези колички на ТСМ - обадих се в склада на ТСМ в София - за съжаление тук склад нямат - най-близо е в Бургас. Казаха, че нямат нищо общо с Бих Шоп, в смисъл, те не ги зареждали, така ми обясниха newsm78

# 6
  • Мнения: 1 059
За русе нагазина е до КАТ. Едхи познати си взеха от там лятна количка за 17лв- била уж дефактна- нямала едно капаче на едната гума. Проблема е обче че много бързо свършват оня ден ходих и имаше само триколки. Ако се уцели момента -добре аконе -се чака до следващия. Wink

# 7
  • Мнения: 346
има триколка на тсм в едно магазинче до зеленчукова борса до бензиностанцията на петрол има изкарани играчки отвънл.количката струва 80лв.по принцип там продават неща на Мони

# 8
  • Мнения: 643
Здравейте опитвам се да открия къде във Варна има триколки на ТСМ със зимен кош!Ходих по магазините Биг шоп но там ги няма!


Колкото и да е странно видях такава в Добрич в магазина на ТСМ, в смисъл, че ти е близо, и ако не си намериш във Варна можеш да прескочиш до тук, ако те интересува, ще проверя цената.

# 9
  • Мнения: 13 512
Във Варна има три ТСМ, доколкото знам:
1. Макдоналдс срещу х.Черно море, после е кафе Давидов и малко след него.
2. До Irish pub-а на ул. Мария Луиза
3. в Пикадили Чаталджа на втория етаж.

Ако нещо не е ясно - питай! Laughing

Има и още един,който обаче е на бургаска фирма, а не на Биг Шоп.Намира се на ъгъла на Мусала- бившият Полски център.

# 10
  • Мнения: 13 512
Не съм чувала за склад във Варна само  Магазин на Квазер електроник вече съм писла за него до Хъшове на Бенковски. Вчера минах от там има лятната количка на ТСМ - 49 лв.


Къде точно се намира този магазин?

Общи условия

Активация на акаунт