Избор на педиатър?

  • 1 900
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте, бъдещи и настоящи майки.Бременна съм в седми месец.Интересува ме кога трябва да си изберем педиатър за бебчо?

# 1
  • Мнения: 3 447
Аз го избрах една седмица преди да родя Peace

# 2
  • Мнения: 513
Три дена след като родих избрах педиатъра .Мисля ,че преди да те изпишат трябва да го посочиш.

# 3
  • Мнения: 2 407
1 месец преди да родя си избрах педиятър!

# 4
  • Мнения: 1 425
Аз го избрах месец преди да родя, но нямах търпение да минат 6-те месеца за да я сменя. Първия ми избор беше много лош, но пък на втория път случх на прекрасна лекарка, от която съм много доволна.

# 5
  • Мнения: 603
Трябва да посочиш педиатъра преди да те изпишат от родилното. Добре е да направиш предварително проучване, така че никога не е прекалено рано.
Потърси педиатър, където малките бебчета са с предимство /не чакат на опашка/. И който не прекалява с антибиотиците, а ги изписва само в краен случай. Важно е да е някой, на когото ще имаш доверие.
Първия ден след изписването педиатърът трябва да ви посети в къщи. Да види бебчо и и да ви даде наставления.

# 6
  • Мнения: 3 042
Rolling EyesАз имам по-голяма дъщеря и естествено реших и бебо да запиша при същата педиатърка. Така, че моят избор беше направен отдавна .  NaughtyА самото записване на малкия при педито направихме на следващият ден след изписването от родилното /нас ни исписаха в неделя/.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Когато бебето се роди, мъжът ми се обади на педиатъра, който ни бяха препоръчали и попита дали може да поеме и нашето детенце.

# 8
  • Мнения: 1 934
Колкото по рано толкова по добре. Разпитаи познати за да се увериш че е добър специалист.

# 9
  • Мнения: 10 758
Rolling EyesАз имам по-голяма дъщеря и естествено реших и бебо да запиша при същата педиатърка. Така, че моят избор беше направен отдавна .  NaughtyА самото записване на малкия при педито направихме на следващият ден след изписването от родилното /нас ни исписаха в неделя/.
И при мен беше същото положение. Laughing

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Три дена след като родих избрах педиатъра .Мисля ,че преди да те изпишат трябва да го посочиш.
Мен никой не ме е питал кой ще е педиатърът.

След като родих, мъжът ми записа дребния при педито

# 11
  • София
  • Мнения: 44 018
аз си го избрах по-рано, но се срещнахме и говорихме в 9-тия. Задължително си уреди срещ с него/нея. Поговорете, дали може да те поеме - не всички се съгласява на нови пациенти, поразпитай да видиш дали наистина ще ти допадне, уговорете се и така. А освен педиатър ще ти трябва отделно и JP за бебчето - аз например не я знаех тази подробност - някаква велика глупост, но е така:)

# 12
  • София
  • Мнения: 1 457
Когато бебето се роди, мъжът ми се обади на педиатъра, който ни бяха препоръчали и попита дали може да поеме и нашето детенце.
И ние процедирахме по същия начин. В родилното никой не ме е питал дали съм избрала педиатър и никой не съм посочвала.

# 13
  • Мнения: 2 171
И мен никой не ме е питал в родилното за педиатъра на детето. аз бях избрала месец по-рано педиатърката. Информирай се много добре преди да се спреш на някой, защото има доста лекари, които си гледат работата през пръсти, така да се каже.

# 14
  • Мнения: 5 103
Е добре, че прочетох, скоро и аз трябва да избирам Hug

Общи условия

Активация на акаунт