болка ниско долу

  • 592
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 251
Бременна съм в 6 месец. Много често усещам болка ниско долу в корема. Мисля, че са яйчниците, но не съм сигурна. Нормално ли е? Възможно ли е бебето да ги притиска?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм в пети месец и също имам такива болки, на мен ми изписаха магнезий и откакто го пия не ме боли.
Консултирай се с лекар.
Успех! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 057
Хубаво е да се консултираш с лекар, защото може да са контракции. Аз имах подобна "болка" ниско долу към края на 7 месец. Гинекологът ми предписа магнезий, защото имах съвсем слаби контракции. Престана да ме боли.

# 3
  • Мнения: 1 393
Втората бременност постоянно бях с болки и се притеснявах,а то се оказа просто,че бебето е по-ниско  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 574
Може и да е от това ,че бебчо е ниско, но не се успокоявай само с това , а иди още утре на лекар. На мен от 6 м започнаха да ми цъфват вените. Започна се със сърбежи и после болка в ингвиналната област и след това се получиха набъбвания ,които още си растът. А нестига и това ,ами понякога бебето слиза толкова ниско ,че имам чувството ,че ми "хваща" гащите. При всеки е различно и при всяка бременност също ,за това не се бави и утре се съветвай с гинеколога ти .

Общи условия

Активация на акаунт