pomosht.problemi sus zubite!

  • 878
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Molia,kajete mi imate li problemi sus zubite. otkakto sum bremenna pochnaha da mi se chupiat-veche niakolko.ne znaia dali moje da hodia na zubolekar i se pritesniavam.spodelete molia Vi svoia opit!

# 1
  • Мнения: 7 837
Венците кървят, но чак да се чупят зъбите. Отивай веднага на зъболекар.
Препоръчително е да го посещаваш по-често като си бременна, най-малкото за почистване на зъбен камък.

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Отивай на зъболекар, но задължително му кажи че си бременна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
Цитат на: lenni.rafailova
Molia,kajete mi imate li problemi sus zubite. otkakto sum bremenna pochnaha da mi se chupiat-veche niakolko.ne znaia dali moje da hodia na zubolekar i se pritesniavam.spodelete molia Vi svoia opit!


Zdrasti lenni,

i pri men e taka - no po skoro bih kazala che se razvalyat a ne chupyat .... ot 32 zaba v ustata okolo polovinata sa mi za rabota ...  doctor hodya vsyaka sedmitza na zabolekar.
Kaji na tvoya che si bremenna, za da ne ti slaga vsyakakva upoika /ako ima nujda de/ .. na men mi slagat scandonest 3% - zashtoto sam dori s izvadeni nervi na 2 zaba ...
proverih s niakolko zabolekaria i s jenskata konsultatzia i niama problem - opravi si zabite chas po-skoro.

# 4
  • Мнения: 3 200
Чак пък да се чупят!?
 Shocked
Венците ми кървят, но със зъбите нямам проблеми.

# 5
  • Мнения: 523
i moite venci sa zle... dam trqbva da se hodi na zabolekar, btw to da ti otslabvat zybite i venciet si e normalno ivi za vsqka bremennost... pone taka sym chela...

# 6
  • Мнения: 2 006
Освен консултация със стоматолог друг на4ин не виждам.Успех Grinning

# 7
  • Мнения: 419
Цитат на: lenni.rafailova
Molia,kajete mi imate li problemi sus zubite. otkakto sum bremenna pochnaha da mi se chupiat-veche niakolko.ne znaia dali moje da hodia na zubolekar i se pritesniavam.spodelete molia Vi svoia opit!

Според мен, зъбите ти са си били зле и просто сега им е дошъл редът. Не ми се вярва за толкова кратка бременност да започнат да се чупят. Съдя по себе си, защото аз имам кашкавалени зъби, освен резците, всички други са с пломби.Не съм пила витамини до 6 м, но не започнаха да се рушат

Общи условия

Активация на акаунт