Каква е процедурата за вземане на Стволови клетки

  • 1 620
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 507
Здравейте момичета,
Интересувам се как стой въпроса с вземането на Стволови клетки и по точно колко време преди това трябва да заявя, че искам такава процедура. Аз ще раждам в Майчин дом. Трябвя ли да подам някакви документи преди това и къде?
Много ще съм Ви благодарна, ако някой може да ми каже  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 384
Здравей,Гери.Ще ти кажа това,което знам аз.Манипулацията по взимането на клетки се извършва от две клиники в България-Свети Лазар и тази,в която работи д-р Стаменов.Не е необходимо да се свързваш лично с тях-достатъчно е това да направи лекарят,при когото ще раждаш.Ако нямаш такъв,разбира се,можеш лично да се договориш със самата клиника.В Свети Лазар взимат по 2100 евро за услугата,а при Стаменов е 3100лв.Абонамент за всяка следваща година,съответно-400 евро при първите,а при Стаменов е по-малко,но не помня колко.Всъщност,май е по-добре да се договориш с клиниката-за да са ти на разположение по всяко време на денонощието.А и защото трябва да имаш време да се запознаеш с договора,който ще ти предложат,да го подпишеш и предварително да внесеш сумата.
Моят съвет е-преди да подпишеш каквото и да било,консултирай се с познат адвокат,защото в тези договори има доста уловки.Но те май навсякъде са едни и същи.
Желая ти успех и леко раждане!Дано съм ти помогнала.Мисля,че имам и някакви телефони,ако искаш,щи ти ги дам.

# 2
  • Мнения: 507
Здравей,  Heart Eyes
Много си мила благодаря ти, това е много полезна информация. Моля те изпрати ми телефони, ако ти е удобно.
Аз също си мислех да се консултирам с адвокат, за да съм сигурна за всичко.  newsm78
Благорадя ти още веднъж   bouquet  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 384
Св.Лазар-962-20-05
                962-36-85
0888-581810
0888 511492

д-р Стаменов  0888 26 98 39

Един куриоз- в Солун тази услуга струва 1500 евро.Специален куриер идва на място да прибере пробата,взета от акушер-гинеколога.Само че кому е нужно да съхранява материала чак там.Иначе е най-изгодно.
Гери,това,което си решила е много хубаво.Направи го,ако имаш възможност.Пази се 30 години-пробата,а може и повече,ако подновиш договора и доплатиш.Човек не знае какво ще му поднесе живота.Дано никога не ти потрябват,разбира се.Просто внимавойте със съпруга ти в договора и се посъветвайте,преди да го подпишете.
Още веднъж ти желая леко раждане и много щастие!

Общи условия

Активация на акаунт