Предварително се извинявам

  • 1 606
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
но, тъй като нямам възможност да публикувам във форума за продажби, подаряване и др., по причини, независещи от мен, обявявам тук, че подарявам спортна количка TCM за бебе над 6 м. - може да бъде в седнало положение, може и да се спуска, така, че да лежи. Запазена, сгъва се, с кош отдолу. за повече инф. - 77 52 60.

# 1
Аз също нямям достъп до купувам продавам и т.н. а имам още две колички за подаряване и се чудя защо трябваше да се прави това -ние както и държавата ни трябва всичко да прецакаме
Толкова нещта съм купувала и продавала а сега цък - стига толкова
Преди имаше 30 000 обяви сега 3 000
А уж всичко се правило в наша полза

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Като гледам си с 42 мнения,явно си се превърнала в търговец,а не потребител в този форум

# 3
  • Мнения: 46 438
... Преди имаше 30 000 обяви сега 3 000
А уж всичко се правило в наша полза


Ти сама си го сметнала, над 3000  нагоре, всичко бяха търговци, които се правеха на майки.

# 4
  • Мнения: 35 892
А уж всичко се правило в наша полза


щом не ти харесва  smile3513

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
К'во станало....?  newsm78
Кой ще ме светне Thinking

# 6
  • Мнения: 35 892
ето, комшийке  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75656.0

и

Тъй като зачестиха злоупотребите с форумите за обяви (от повече от година се използват за продажба на стоки от магазини и оказиони, като се правят понякога по 4-5 нови регистрации на ден от един и същ потребител), то тези форуми вече са "скрити" както за нерегистрираните, така и за току-що регистрираните потребители, а теми в тях (във форумите за продажби) могат да се публикуват само от потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (т.е. потребители с над 50 мнения във форумите).

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
10ю бубанката  bouquet

аз както се казвам съм сУгласна Peace

# 8
  • Мнения: 77
... Преди имаше 30 000 обяви сега 3 000
А уж всичко се правило в наша полза


Ти сама си го сметнала, над 3000  нагоре, всичко бяха търговци, които се правеха на майки.
[/
quote]
И аз съм на това мнение Stop

# 9
  • Мнения: 424
но, тъй като нямам възможност да публикувам във форума за продажби, подаряване и др., по причини, независещи от мен, обявявам тук, че подарявам спортна количка TCM за бебе над 6 м. - може да бъде в седнало положение, може и да се спуска, така, че да лежи. Запазена, сгъва се, с кош отдолу. за повече инф. - 77 52 60.
f706wjr, както си я обявила в на пазар бъди внимателна да не я подариш на някой оказион. Преди време имаше темa за  една крайно нуждаеща се майка. Ако още не си я подарила пиши на dizzy. Иначе много благородно начинание да я подариш тук въпреки, че не си страстен  потребител Hug

# 10
  • Мнения: 56

Като гледам каква дискусия се развихри почвам да се плаша. А не ми е ясно как всъщност да постъпя - нямам право да пускам подобна обява там, където й е мястото, а там където евентуално мога да я пусна - най-вероятно ще се злоупотреби с нея; а всъщност нямам право да я пускам там, където й е мястото, защото вече е злоупотребено!!!!?????!!!!!

Е, освен да тегля една на всички и да приключа с тия форуми - не виждам какво друго да направя!

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е, освен да тегля една на всички и ...!

 #Crazy  е това пък от какъв зор newsm78

# 12
  • Мнения: 3 356
Мила ми f706wjr ,а възпитанието къде го забрави?
Наистина е крайно време да приключиш...с форумите.

# 13
  • Мнения: 56
Интересно защо предишните две възмутени не отговарят на нито един от основните ми въпроси, а веднага се хващат за заключителната част?!?

Нещо, май няма какво да кажат ... по същество...

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
но, тъй като нямам възможност да публикувам във форума за продажби, подаряване и др., по причини, независещи от мен, обявявам тук, че подарявам спортна количка TCM за бебе над 6 м. - може да бъде в седнало положение, може и да се спуска, така, че да лежи. Запазена, сгъва се, с кош отдолу. за повече инф. - 77 52 60.

съжалявам, но НЕ ИСКАМ да ми подариш такава количка  Naughty.
Така добре ли е? Rolling Eyes Взех отношение и по 1-вия ти пост.

Общи условия

Активация на акаунт