изпотява се много!!!!

  • 380
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте момичета, вече нараво ще се побъркам,моето момченце е на 2г и 9 месеца и много се поти като спи, по точно докато заспи,след това като заспи, вече не се изпотява.Всяка вечер се преобличаме, на обяд като спи също,в стаята ни не е чак толкова топло, не пускаме парно, и докато заспи го покривам само с чаршафче. Лошото е че ходи на ясла,там съм помолила леличките да го преобличат след като стане от следобедниа сън,но ме е страх че ако го оставят потен затова настива.
има ли и др. такива дечица?какво правите в такива случаи.
беше ме много страх да не е рахит, но сме го водили няколко пъти на ортопед и казват че  не е, личната ни лекарка казва че било наследствено.

# 1
  • Мнения: 922
И моят син много се поти и баща му също... И като им е топло и като им е студено #Crazy... Стане ли от сън - мокър... И аз съм предопредила в градината за това и съм доволна, че го преобличат лелите...
Синът на баба много се е потил като дете (разказва баба). Баба се е видяла в чудо и започнала да му дава сурови орехови ядки (била чула от друга жена)... Казва, че това помогнало и намалило значително потенето...
Ама не съм сигурна за 2-3 годишно дете не са ли малко опасни ореховите ядки newsm78 (освен ако не са смлени, разбира се)...

Аз с Вальо нищо не съм правила... Той си се поти, аз си го преобличам Grinning
Споко и Успех Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 4 358
Има ли протектор на матрака (дюшека)?

Бях купила протектор за матрак. Върши чудесна работа, но и много запарва.
Откакто го махнах, Оги не се изпотява.

Общи условия

Активация на акаунт