НОВ Модератор !!!

  • 2 676
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Изморих се вече и ми дойде в повечко.

Давайте предложения за нов модератор. После ще пуснем анкета, ще се гласува и ще си изберем нов такъв

# 1
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Моето предложение е за Ренци.Мисля че  е търпелива, има доста познания,тонът и е много добър .Има и други качества , но да не ги изброявам.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Слънчева  Grinning

# 3
Аз също съм за Ренци! Grinning

# 4
  • Мнения: 3 376
Ух, труден избор;) Аз подкрепям кандидатурите както на Ренци, така и на Съншайн. Въпросът е все пак и коя от двете ще изяви желание да поеме форума... Защото предполагам модераторството си има и някои задължения, които не всеки има възможност да изпълнява.

Също бих предложила и Sunny_zt за модератор, ако има желание. Въпреки че вече не е от нашия отбор, честичко се включва и тук с полезна информация.

# 5
Аз също подкрепям кандидатурите както на Ренци, така и на Съншайн. Wink

# 6
  • Мнения: 1 680
аз подкрепям Ренци.Също много ми харесва и Морена

# 7
  • Мнения: 3 376
Бих подкрепила и кандидатурата на Морена:)

Само че нашите любимки нещо мълчат и не казват дали са съгласни да ни станат модераторчета...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 100
Аз също бих подкрепила Ренци или Съншайн, ако са съгласни  Rolling Eyes

# 9
Моренка и wa wa също, ако са съгласни. Wink

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
БЛАГОДАРЯ за честта  на тези , които са се предложили мен .  Simple Smile Трогната съм , но си мисля , че има по - подходящи .
Аз подкрепям абсолютно Ренци ! Ако пък решим да има двама модератори , тогава веднага - Съншайн . Но пък може и Лали .

# 11
  • Мнения: 7 716
Аз не искам - скандалджийка съм - малко съм неуравновесена.

# 12
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Подкрепям Ренци по принцип, но искам сърдечно да благодаря на Таня 79 и да я помоля да помисли още веднъж за това. Уважавам желанието й за почивка, понякога наистина е гадно, когято имаш личен проблем да се занимаваш с чужде, на нас ние е лесно, влизаме когато искаме и си се оплакваме, но тя ...  Rolling Eyes

# 13
Всички сте ми много симпатични и с удоволствие ще подкрепя този, който се съгласи да е модератор.
Мисля, че Ренци ще е чудесен избор (повечето сте предложили нея), защото дава кураж и надежда на останалите момичета.
Жалко, че Моренка е отказала...

# 14
Да жалко , че Моренка отстъпва.

Общи условия

Активация на акаунт