Моля за съвет...

  • 1 346
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Предварително се извинявам, защото знам, че темата не е за тук, но тъй като тук се чете най-много, реших, че първоначално ще я пусна тук, пък модераторите ще я преместят, където сметнат за подходящо.
Имам страхотен проблем с роднинско дете - наркоман е, с хероинова зависимост.
Днес е признал на баща си и е изявил желание да се лекува.
Моля, ако някой може да ни посъветва, къде да се обърнем, някъде, където има ефект, клиники, части или държавни, някакви специални програми или друго. Всяка информация ще ни бъде от голяма полза и помощ!
Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 718
Колко голямо е детето? Аз имах приятел, който се оправи в комуна в Испания. Ако искаш подробности мога да ти пратя на лично съобщение.

# 2
  • Мнения: 7 831
Разгледай този сайт може да ти помогне с информация. Тук също ще получиш помощ.
Успех

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Детето е на 19 г.

# 4
  • Мнения: 2 663
Много е жалко случилото се,но това,че детето се е осъзнало е много обнадеждаващо.Моя позната имаше такъв проблем и изпрати детето си в испанска комуна,където и помогнаха много.Та по същия начин присна и поиска помощ.Сега не са в БГ и не мога да взема подробно инфо,но ако могат да го пратят там и има достатъчно воля и желание мисля,че ще го преодолее.

# 5
  • Мнения: 1 382
И аз познавам едно момиче,което вече трета година е в Испания(Ла Коруня) в комуна и е отказала дори и цигарите  Simple SmileСъщо за хероинова зависимост  TiredСега дори не иска да си дойде в България  Blush
Дано намерите решение на проблема скоро  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 166
В България също има варианти за помощ. На лични ще ти изпратя име и телефон на психоложка, която работи със зависими младежи. Мисля, че и тук има комуна с такава цел.

# 7
  • Мнения: 291
Вариантите са много, зависи какъв е случая на момчето. Има клиники и комуни тук, има в Испания, Италия и Хърватска. Писах ти на лични.

# 8
  • Мнения: 1 271
опитайте в РЕТО в Испания
по-горе в един от линковете има онфо за РЕТО
много мои близки деца ходят там и се връщат преобразени.

дори бъдещата съпруга на брат ми се е излекувала там и сега е едно нормално и много отговорно момиче

пожелавам ви успех

пиши какво сте решили
 Praynig  bouquet

# 9
  • Мнения: 10
Здравей!Аз съм от Варна и мога да ти кажа ,че тук също лекуват нарко зависими и то с голям успех.Мога само да ти кажа ,че е в църквата на кв.Аспарухово,при отец Георги.Ако имаш нужда от още информация,ще помогна с каквото мога.
Успех!!!

# 10
  • Мнения: 5 622
Олелее, настръхнах направо! Не мога да помоогна, но стискам палци да се оправи детето!  Praynig

Вече е направил първата крачка, като е признал и е ИЗЯВИЛ желание да се лекува!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт