мазнинките по коремчето

  • 11 264
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
нз дали и вие имате такъв проблем.имам  1 слой мазнинки по коремчето,но как да ги махна?коремните преси стягат коремните мусколи,но не горят мазнини.някакви идеи? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 338
нз дали и вие имате такъв проблем.имам  1 слой мазнинки по коремчето,но как да ги махна?коремните преси стягат коремните мусколи,но не горят мазнини.някакви идеи? newsm78
Диета и пилатес, бягане, танцуване, йога, аеробика ... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 18 542
И аз имам такива. Точно около талията. Останаха ми наследство от раждането. Иначе на кила съм даже под нормата, ама тия  тлъстини...
Чудех се дали въртенето на обръч би помогнало  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 220
Ми с глад и после упражнения за стягане  Sad

# 4
  • Мнения: 287
И аз забелязах, че след раждането, първо на корема започвам да трупам запаси. Неприятно, но какво да се прави. Ти си тренирай и прави упражнения и ще видиш, че все пак ефект ще има:)
Поздрави!

# 5
  • Мнения: 1 771
Имаше едни хапчета за сваляне на точно тези мазнини, но съчетани с физическо натоварване. Не си спомням името, ако се сетя ще пиша. Свекърва ми ги ползва и има ефект.

# 6
  • Мнения: 6 155
Чудех се дали въртенето на обръч би помогнало  newsm78

Въртенето на обръч помага за стягането на мускулите и прибиране на корема.
Но дори и да не стопи мазнините, със сигурност може да има само положителен ефект  Peace


# 7
  • Мнения: 1 283
А обръча топи ли "люБовНи дрЪжкИ" Rolling Eyes ?

# 8
  • Мнения: 1 934
Обръча помага. Каланетиката също.Има железен ефект.

# 9
Имаше едни хапчета за сваляне на точно тези мазнини, но съчетани с физическо натоварване. Не си спомням името, ако се сетя ще пиша. Свекърва ми ги ползва и има ефект.
Здравейте, момичета! Нова съм тук, но май попаднах на правилното място  Wink
 Има реклама на такива таблетки по телевизията- "Калорекс"
Не съм ги прабвала- не знам за ефекта, но ги рекламират точно за такива проблемни места. Опитвах с "Хитозан"- не си давайте парите. Сега прочетох от ваши мнениия за нещо друго, което се комбинира с фитнес- дайте малко повече информация, че  откакто родих, така се "забих" у дома, че сякаш съм заспала зимен сън!

# 10
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имаше едни хапчета за сваляне на точно тези мазнини, но съчетани с физическо натоварване. Не си спомням името, ако се сетя ще пиша. Свекърва ми ги ползва и има ефект.
Имаше тема за "Калорекса" пак няма добри отзиви
Аз също имам такова наследство от бременноста

# 11
  • Мнения: 817
Има начин LaughingАз особенно след втората бременост трупнах доста на корема , а и съм с дископатия и почти никакви коремни упражнения не мога да правя.
Въпросното нещо се нарича "инжекционна липолиза" - има ефект на липосукция ,но се прави на принципа на мезотерапията.Прави се от доктор!!!Хубаво е ,дори задължително да се комбинира с или с LPG или SPM ефекта е поразителен аз дори вече мога да си видя релефа на коремните мусколи. Embarassed
Това е инжекция която се поставя в пистолета за мезотерапия ,но не съдържа стандартните за мезотерапията вещества , а някакви други на соева основа.Дават гаранция ,че е 100% безвредно за организма.Прави се веднъж месечно ,по-често не може.На мен ми бяха достатъчни 6 процедури.Има и гаранция ,че на третираното място в близките 5 год. нама да се натрупват мазнинки.
Една инжекция стига за едн зона примерно само корем,бричове, колена итн.И ако искаш да намалиш корема и бричовете става доста бавно тъй като трябва да се чака месец между двете инжекции.
На втория ден е задължително да се започне процедури с LPG,SPM
Цената е височка за българските стандарти ,но пък е по-ниска на фона на АВСТРИЯ , Германия, Франция  итн.кадето е около 1000евро ,тук е 1000лв./равнява се на цената на ултразвуковата липосукция на една зона ,но не е операция и не е толкова травмиращо/

# 12
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
НАЙ ДОБРИЯ ЕФЕКТ Е СЪС ВЪЛНЕН КОЛАН НА КОРЕМА И С НЕГО ДА ТИ4АШ,ДА ПРАВИШ УПРАЖНЕНИЯ ДОРИ И ПРОСТО ТАКА ДА ГО НОСИП .ПО4ВАШ ДА СЕ ПОТИШ МНОГО СИЛНО И ТАКА ИЗГАРЯШ МАЗНИНИТЕ АЗ САМО ТАКА СЕ ОПРАВЯМ

# 13
  • Мнения: 40
Ako si sloja wylnen kolan na korema naj -mnogo da pripadna.
Ne moje li kolana da e ot druga materiq-dali 6te ima efekt????

# 14
  • Мнения: 1 809
Ako si sloja wylnen kolan na korema naj -mnogo da pripadna.
Ne moje li kolana da e ot druga materiq-dali 6te ima efekt????

Има:)Аз се увивам с найлони и след упражненията сам вир вода под тях.Има ефет и то голям. PeaceЕ,друг е въпросът,че нешо ме гони мързел и не съм го правила скоро Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт