От какво може да е? Защо се буди с плач?

  • 348
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Здравейте мами!
Моят бебо е от така наречените "нощни птици". Събужда се в добрите случаи по 5-6 пъти на вечер, а за лошите не мога да кажа колко, защото направо ми се губят моменти.Най-неприятното от всичко е, че има вечери, когато освен, че се събужда твърде често, те са придружени и с много силен рев, който не мога да спра дори и когато предлагам да суче. А мама ходи да поработва по-малко и нали се сещате, че целия ден ми минава в полусънно състояние. но не ви пиша заради себе си, а за да разбера на какво се дължи рева- боли ли го нещо, какво става, не мога да разбера. Дайте мнения.

Последна редакция: вт, 14 фев 2006, 00:02 от Бу

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Темата не е точно за Кърмене Simple Smile

Буди се, защото сънува и изживява вече много интензивно емоциите от деня. В такъв случай изглежда е по-добре да го вдигнеш и гушнеш, да се успокои - като че ли това работи по-добре при повечето майки, а чак после да му предлагаш да посуче, ако иска. При нас също така работеше - гушкане и успокояване, защото иначе реве практически насън и не схваща какво става и кое е истинско.

Период е и ще мине.

# 2
  • Мнения: 435
Моето момиченце около годинката правеше така . Тогава  реших , че го прави от глад , но не беше от това (това беше причината да се отбие   Cry ). Сега пак се случва , но много рядко и вече бълнува . Ако е плакала през деня , плаче и на сън , ако се е смяла се смее и доизживява емоциите си от изминалия ден . И аз действах като Бу , гушкане и успокояване , ако не ставаше  , светвах лампата и я каках да стъпе да ходим да измием очичките или каквото друго се сетех , за да я разсъня . После сукане до заспиване  Wink.

# 3
  • Мнения: 64
И ние сме така всяка вечер след храна оставям го в креватчето след 5-10 мин започва силен плач-гушкаме се,оставям го пак и така 2-3 пъти всяка вечер и накрая заспива.И аз както пише Бу мисля че преживява емоциите през деня,но е доста жално вечер като заплаче  Cry

Общи условия

Активация на акаунт