Отговори
  • Мнения: 203
Лекарката днес ми каза, че вече е безмислено да се правят тези изследвания, но аз малко се притеснявам. Някой може ли да ми помогне със съвет?

# 1
  • Мнения: 3 423
За хламидиите не знам, ама токсоплазмоза-test може да ти се направи по всяко време. В крайна сметка, ако никога не си боледувала, нямаш имунитет. И ако, де дай си, Боже, попрекалиш с луканката, ако пържолката ти в ресторанта е недопечена, а плодовете в плодовата салата, която ти сервират за десерт, са били обходени от кварталната котка... На моята съседка и откриха токсоплазмоза в последните месеци и я натъпкаха с лекарства. Плацентата не защитава бебето изцяло.

# 2
Лекарката днес ми каза, че вече е безмислено да се правят тези изследвания, но аз малко се притеснявам. Някой може ли да ми помогне със съвет?

има смисъл. в много западни протоколи изследвания за токсоплазмоза се правят два пъти през бременността - един път в първия и втори път - във втория триместър.
пусни си IgM y IgG. за хламидии също има смисъл да си пуснеш.

# 3
  • Мнения: 3 423
хламидии -незнам какво са Embarassedно за токсоплазмоза си пусках няколко пъти изследвания защото имам коте и съм хипохондрик Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт