Честит празник на любовта!

  • 833
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Бих искала от все сърце да Ви приветствам с този толкова красив празник и да Ви го честитя!
За всички, които вярват в любовта, обичат и са обичани !
Пожелавам Ви винаги в този живот да има кого да обичате, а и да знаете как!
Никога да не загубвате вяра, че най-голямата, истинска и жива любов е тази на живота, които сме създали т.е. децата ни!
Там няма лъжи, измами и недоверие, само тази любов ни се връща и само там взимаме толкова колкото сме дали, а и повече!

Пожелава на всички, които няма с кого да споделят днес този прекрасен празник, скоро много скоро да намерят човека до себе си, своята сродна душа, другата половина от цялото, в което истински вярвам!

А на всички момичета, които са ми писали и молили за помощ КУРАЖ и ВЯРА, за по хубави дни, които съм убедена, че им предстоят!
След лошите моменти в живота, винаги идват добри!

# 1
  • Мнения: X
а мерси, подобно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 934
А пък аз ще ви честитя Трифон Зарезан.

На тези който другия празник им се струва самотен, пожелавам догодина да имат с кой да го празнуват. newsm51

Наздраве на всички!!! Drunk Wine Glass Wine Glass Wine Glass Drunk

 И ние си имаме малки обожатели с които всеки ден е празник на любовта.

Черпя по едно всички и по малкия юбилей който си имам аз, днес навършихме цели 2 месеца и аз направо съм си опиянена, че това е факт и се пребори за това шушулката ми

# 3
  • Мнения: 351
Хаха, скромният брой публикации в тази тема недвослислено сочи, че не сме почитатели на 14 февруари hahaha
Честит втори месец на salai's daughter.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
E, от мен честит празник на виното...и бирата!!!!!!!!! Drunk cheers
То аз никога не съм си падала по този измислен св. Валентин! И хич не ми трябва някой да ми трови живота зарад едната роза на 14 февруари! И като капак на всичко БНД вчера наистина се изтресе с 3 рози!!!! За мен, дребната и баба й! Не го разбирам аз това и като че повече ме ядоса....отколкото какво..да ме радва? Е, казах си и аз болката по повод на истерията "14 февруари"!

По-важно е, че иде пролет и света ще стане топъл, зелен и хубав! yesyes yesyes

# 5
  • Мнения: 3 634
И от мене на патерици, честито на всички ви.
Мен вчерашния беше един от поредицата Скапани Дни на МОФ... причини бол... няма да ви занимавам с тях.

Вие как прекарахте?

# 6
  • Мнения: 2 655
Боже, добре че попита МОФ..., за да се оплача и аз на Вас.
Аз 4 1/2 часа в навечерието пред ПС. Спешно изтичаше на другият ден срока за един ВЪЗРАЖЕНИЯ и ЖАЛБА, за лични дела на свекър ми, с които се занимава.
Вообще прелестен празник няма що.

Общи условия

Активация на акаунт