Сексът-изключително полезен за бременни ?!

  • 599
  • 12
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 391
Абе то хубаво, ама тия хормони като са притъпили мерака Thinking

# 2
  • Мнения: 574
Съгласна съм, ама чак пък по орален път!!!!!!!!
Май ще се въздържа.

# 3
  • Мнения: 2 663
Абе то хубаво, ама тия хормони като са притъпили мерака Thinking

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ниикакъв мерак, ниикакво чудо по време на бременността за такива забавления Rolling Eyes Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 280
Абе то хубаво, ама тия хормони като са притъпили мерака Thinking
Филипа го е казала много точно  newsm10

# 6
  • Мнения: 64
О аз изобщо нямам проблем с мерака;) Даже напротив. И много се надявам до последно да можем да правим секси и след раждането възможно най-скоро да си възстановим забавленията Flutter

# 7
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
О аз изобщо нямам проблем с мерака;) Даже напротив. И много се надявам до последно да можем да правим секси и след раждането възможно най-скоро да си възстановим забавленията Flutter

 newsm10 и аз бях като теб luvbed

# 8
  • Мнения: 1 027
Мда, аз съм много съгласна, че секса е полезен за бременните  smile3521 То с тия хормони и желание не липсва.

# 9
  • Мнения: 3 216
Желание не липсва,ама докито като не дава... Sad Sad Sad

# 10
  • Мнения: 1 382
Полезен е,особено към края,8-9 месец  Crazy,само че аз не правих - нямаше с кого  Crazy

# 11
  • Мнения: 64
Желание не липсва,ама докито като не дава... Sad Sad Sad


Оооо, горката, и защо така. Много неприятно. А то си е полезно. Дори препоръчват и по време на секс да тренираш мускулатурата на матката като свиваш и отпускаш - това също помагало за подготовката за раждането. И по принцип казват че няма проблем докато не ти изтекат околоплодните води...

# 12
  • Мнения: 3 216
Ами не дава щото по време на оргазьм имам някакви луди контракции(безболезнени)-направо целия ми корем се люлее.И казва,че не можело.А пьк а вече издивяваааааааааааааааааааааааааааммммм

Общи условия

Активация на акаунт