Питане към майките на момченца

  • 963
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами! Синът ми е на година и половина и все още доста често тестисите му се качват нагоре. Получих много противоречиви мнение от докторките нормално ли е или - не. А от вчера забелязах, че почти непрекъснато само единия е прибран нагоре, а другия си е в торбичката. Това пък като че ли не беше се случвало досега. Всъщност при пипане се усеща, просто стои по-нагоре и има съществена несиметричност. Притеснена съм, така че ви моля да споделите как е при вас. Благодаря и приятен ден

# 1
  • Мнения: 1 393
Извинявай,но за твоето притеснение ной-компетентен отговор можеш да получиш от лекар.Иначе не мисля,че е нещо обезпокойтелно,но по-добре си питай специалист.Надявам се,че всичко ще е наред  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Никога до сега не съм обръщала внимание - веднъж лекаркаа го гледа и каза, че всичко е ОК. Ще я накарам другия път да го погледне отново.
Консултирай се с лекар! Споко!

# 3
  • Мнения: 272
Защо не попиташ в здравния форум? Там е по-вероятно да получиш мнение от специалист Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 125
Извинявай,но за твоето притеснение ной-компетентен отговор можеш да получиш от лекар.Иначе не мисля,че е нещо обезпокойтелно,но по-добре си питай специалист.Надявам се,че всичко ще е наред  Hug
  202uu И аз мисля така!

# 5
  • Мнения: 135
Никога до сега не съм обръщала внимание - веднъж лекаркаа го гледа и каза, че всичко е ОК. Ще я накарам другия път да го погледне отново.
Консултирай се с лекар! Споко!
Но и аз мисля,че най-добър и компетентен отговор ще получиш от специалист!

# 6
  • Мнения: 415
При моите момчета и двата им тестиса са в скроталната торбичка още от раждането. Чела съм за т. нар. асансьорен тестис, който се прибира и слиза в торбичката. Не е нещо ненормално, но трябва до определена възраст до слязат окончателно и двата.
Все пак добре е да се консултирате със специалист.
Успех и дано всичко е наред   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 107
Спомням си, че нашата педиатърка ми беше казала, че тестисите си застават на мястото най-късно до 2 годинки. Дано това те успокои, докато се консултираш със специалист  Wink

Общи условия

Активация на акаунт