Продукти-действие и цена

  • 700
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Имам едно предложение за тема.В дир-а има подобно,но тука мисля да го видоизменим малко.Например пишеме продукта,който ползваме и сме доволни и съответно действието му(на етикета винаги пише,или за тези,на които не им се занимава може да го вземат от нета) и цената.
Така всеки който желае да изпробва някой продукт,ще види каква е целта му и разбире се цената,която всички ни интересува.Като целта е да не се повтаря дадения продуктв списъка.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Klorane-сух шампоан с екстракт от овес-Меко почиства косите без да е необходимо тяхното мокрене.За няколко минути замърсяванията и прахта се елиминират,косата е чиста и красива,Едно авангардно решение на лабораториите Клоран- цена-10,70лв.

Розова вода Натурална /БГ Карлово/-Противовъзпалително,омекотяващо и почистващо действие.Тонизира,освежава и овлажнява кожата.Успокоява кожата при обрив и алергия.Ароматизиращо.-цена-2лв.

Парафинова маска за ръце и крака/Avon/-Успокоява кожата и я прави мека и хидратирана.-цена-8,90лв.

# 2
  • Мнения: 8 505
Голяма каша ще стане.То затова си има теми за Ейвън,за Виши,за БГ-козметика...а и по-лесно се търсят като са отделно.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 302
На мен ми харесва идеята! Но предлагам да включим и любима декоративна козметика...
Така всеки ще си каже от какво е доволен. Ама за цени.. не помня за всичко...
1. Не ми се смейте но за мен откритието на годината беше ексфолиращия тоник на Биотрейд сви ми порите и ми махна малките черни точки на носа.
2. За дневен крем съм много доволна от "Хепи Дерм"(флуида за смесена кожа) на Лореал за съжаления е без фактор и втори път не бих си го взела, но ако някой липсата на фактор не го притеснява гласувам с две ръце! Иначе май още нямам изявен фаворит за дневен крем... а съм пробвала какво ли не  newsm78
3.Нощен крем Серум за околоочен контур от серията Аню на Ейвън ами не е за лице... ама така добре ми действа, на сутринта кожата ми направо свети... 
4. Гел за имиване с колд крем на Авон много е добър отмива не само всякакви замърсители, но и грим. А по принцип за почистване двуфазен лосион на Лореал
5. Парафиновата терапия за ръце и крака на Ейвън също определено е най-доброто нещо за ръце което съм ползвала.
6. Лак за нокти Макс фактор дълготрайния
7. Спирала Хипноз на Ланком , Лаш Архитект или Интензифик  на Лореал или обемната на Люмене
8. От червилата Лип Финити на Макс Фактор ми е фаворит от години, харесвам още My Lip Miracle Seq. на Ейвън много хубав блясък дава.
9.Гланц за мен най-добрия е силикона на Севънтийн, по-траен просто не съм виждала.
Като се прибера в къщи ще си разгледам несесера с гримове сигурно нещо съм пропуснала  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт