Пак се случи

  • 1 043
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
 #2gunfire #Cussing out Пак се случи това , но този път беше за по-кратко от 1 мин и без изпотяване . Нямеше и температура . За предните пъти не знам дали е имала температура защото просто тогава не се сетих да меря . Интересното е че се случва през 4 дена на 5 и все във времето  между  17,00 и 17,30 часа  / 1 час или 1,30 след хранене / Изследванията са нормални ама в нашата селска болница много не им вярвам . Пък и сигурно има др. изследвания които могат да се направят ? Просто си изплаквам мъката , пък ако някой може да помогне със съвет ще му бъда много благодарна !

Публикации: 14


    Ваксини , и поведение след това ? Залитане , изпотяване , температура !   Февруари 11, 2006, 11:09:30     

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте ! Много съм притеснена . Ще опиша набързо симптомите и много моля ако някой е имал подобен проблем нека пише !
  На 10,01 личният лекар поставя ваксина - Молбили , рубеола , паротит . На 16,01 детето вдига температура над 38 градуса и я поддържа 3 дена . След консултация с педиатър не е назначено лечение , само температуропонижаващи препарати / Нурофен / .  На 23,01  изведнъж както си играе следобяд от седнало положение детето проплака и пожела да я взема . Явно че ставаше нещо с него . Когато я пуснах на земята да върви тя залиташе , не можеше да пази равновесие . Не падна , но беше стабилна въобще . През цялото време разсъждаваше . Това продължи около 2- 3 мин . И накрая се изпоти . Последваха още два  случая . Втория след 6 дена и третия след 4 дена. Кръвната картина нормална . Водихме я на невролог . Правиха и ЕЕГ . Невролога каза  че изключва въобщенякаква форма на епилепсия . И изрази мнение че най-вероятно е от ваксината . След това я заведохме на консултация с друг педиатър . Неговото мнение съвпадаша с това на невролога . Много моля ако някой е имал подобен случай , мола Ви пишете ! Илби дайте каквъто и да е съвет . Да отбележа че никой в родовете няма сериозни заболявание вкл. и  каквито и да е било форми на епилепсии .
Благодаря предварително !]

# 1
  • Мнения: 8 585
Може ли да опишете по-подробно и визуално какво точно прави?

# 2
  • sofia
  • Мнения: 769
Пиете ли все още Нурофен или други медикаменти?

# 3
  • Мнения: 40
Не пие Нурофен или каквото и да е било от 2 седмици вече . Но преди това и давах  Мултисаностол витамини и след това като вдигна температурата лекарката ми изписа една опаковка Калций фосфор С .
Направо ще откача . Здраво дете и изведнъж какво стана ?!?!? #2gunfire Cry Cry Cry

# 4
  • Мнения: 666
 Незнам дали е от ваксината , но сигурна ли си , че не става въпрос за нещо друго  , трябва да се консултираш с повече специалисти и то от София

# 5
  • Мнения: 40
Birdie ми даде много ценни съвети ! Радвам се че Ви има всички вас  и винаги сте готови да помогнете ! Благодаря Ви !

Общи условия

Активация на акаунт