болки по време на полов акт

  • 27 273
  • 20
  •   1
Отговори
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте мили мам4ета,незнаех къде мога да попитам затова направих нова тема.проблема ми е 4е правихме секс с годеника ми на 9 и на 13 без никакви проблеми,но снощи когато пак правихме имах болки.бях много тясна и усещах дразнене сякаш ме бодът с нешо а по принцип не съм тясна и никога до сега не е ставало така.знаете ли на какво може да се дължи.благодаря ви.дано да не е нещо опасно Praynig

# 1
  • Мнения: 517
отиди на лекар. Болките при полов акт са при наличие на Ендометриоза. Повече информация виж на този сайт http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80820010.htm

# 2
  • Мнения: 9 063
Еееееее   umnikuu
Вилияна, недей да стряскаш момичето, прочела не прочела ! Да, така е- това е един от симптомите на ендометриозата, но в никакъв случай не е единствения и не при всяка болка при секс става въпрос за ендометриоза !
Точно преди дни се вихреше караница по въпроса, ето линк за Добито:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74065.0

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
болката може да е причинена от много неща - от това, че не си се възбудила /затова ти се струва, че си по-тясна/. и от куп др неща.
ако не премине при следващия и по-следващия полов акт - желателно е да идеш на гинеколог - за да провери дали си ти е всичко ок.
споко и не се шашкай от поствени диагнози - то ако можеше да се каже по нета! гитеколозите нямаше да учат по толкова години, а и нямаше да им се налага да преглеждат Wink

# 4
  • Мнения: 2 123
През годините ми се е случвало да имам периоди, в които изпитвам болка, но нещата са си отшумявали. Моят съвет е да си дадете малко пауза и следващия път сексът да е предшестван от по-дълг алюбовн аигра, з ад аси сигурна, че си достатъчно възбудена. И още един съвет - не се вторачвай във всяка болка, която изпиташ само 1 или 2 пъти - по-лесно и с по-малко притеснения ще живееш. Simple Smile

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Това с болката по време на полов акт малко кофти....в смисъл да не ти се утрепе желанието! Мен доста често ме боли но това е само първоначално, след това не....а ако вече прекалим с продължителността /а ние се оливаме често/ Embarassed случвало се е пак да ме заболи. А причината мисля, че е ...че съм тесничка! При теб се е случило инцидентно и не мисля че изобщо имаш основателна причина да се притесняваш!

# 6
  • Мнения: 2 120
Ами, мен понякога ме боли, но това обикновено е, когато съм улучила точно момента на пукане на фоликул. Да не си била в овулация?

# 7
  • Мнения: 2 759
Ами, мен понякога ме боли, но това обикновено е, когато съм улучила точно момента на пукане на фоликул. Да не си била в овулация?
   И мен днес ме боля (ама много).. Обаче спукахме фоликулче, и се надявам утре фоликулометрията да го докаже  balloon  Добито, причината за болката може да е както нещо притеснително, така и нещо страхотно  newsm60!
   

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДАРЕНЦЕ, как ги усещате това пукане на фоликулчето бе мила??? Аз ли съм пън или просто не знам на какво да обърна внимание?  newsm78

# 9
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
незнам дали е от това.ама ти наистина как го усещаш това пукане.аз преди да запо4нем акта през деня ме болеше и корема ниско долу в дясно.усещах боцкане ама на моменти само не през целиа ден и имах главоболие.а и неможах да заспя после.сигорно е било защото беше пълнолуние.знам ли Laughing

# 10
  • Мнения: 1 612
Доби може и овулацийка да е било мила.
Я опитайте пак един два пъти и ако се повтори и потрети отиди на лекар.

# 11
  • Мнения: 2 759
аз преди да запо4нем акта през деня ме болеше и корема ниско долу в дясно.усещах боцкане ама на моменти само не през целиа ден и имах главоболие.
   Мен през деня ми придърпваше вляво от време на време и на фоликулометрията доктора ми каза, че до 3 часа сигурно ще се спука, та тази болка по време на акта не ми беше никак чудна, пък и беше по-скоро отдясно, където ми е фоликулчето.. Иначе пак щеше да ме боли, но сигурно нямаше да обърна внимание...

# 12
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моми4ета в4ера пробвахме пак и болките ги нямаше.зна4и не е опасно.това е добре,защото се страхувах да не е нещо лошо и сега няма да посещавам 4и4о доктор.благодаря ви за саветите.като си пиша с вас ми вдъхватв кураж и спокоиствие.благодаря ви много. Hug  bouquet smile3501

# 13
  • Мнения: 43
Болките най-вероятно са били от недостатъчна възбуда и овлажняване, а понякога се получават и от правене много често на секс /всеки ден/ или продължителен секс. В тези случай изобщо не се притеснявай. Ако болката е много остра и е съпроводена с течение, тогава трябва да отидеш на гинеколог, за да те прегледа и да ти пусне микробиологично изследване. Понякога има болка и дразнене дори при едни по- упорити гъбички, но тогава имаш и течение и сърбеж. Успех!

# 14
  • Мнения: 5 468
Аз имах страшни болки преди години и се оказа, че имам възпаление на яйчниците.
Трябва да идеш на добър доктор.

Общи условия

Активация на акаунт