Едно въпросче за колелетата за бутане...

  • 1 774
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Момичета, какво ви е мнението за тези колелета http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=43

# 1
  • Мнения: 1 393
 Ние имахме подобно.Счупи се много бързо дръжката за бутане.Самото колело е много нестабилно и се обръщаше лесно с дъщеря ми.Иначе са удобни и децата умират от кеф в тях  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Точно днес ходих да ги разглеждам.Другия модел ми се видя по-стабилен и ми направи впечатление че дръжката за бутане е метална.
http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=7

Иначе нямам лични впечатления.И мен ме интерсува темата и ще я следя с интерес.

# 3
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Да, сега може да се намерят и по-качествени триколки. Аз лично не съм доволна от триколката на сина ми. Дадох над 40 лева за нея, а се счупи точно за два месеца. Дръжката е много нестабилна, трудно се качваше на тротоар, трудно се завиваше с нея /откъсваше ми ръцете/, а и педалите не са направени стандартно - много са назад и трудно се въртят от детските крачета. Така че, майчета, непременно гледайте как са направени педалите на колелото, ако искате да го ползвате по-дълго време. А иначе са удобство, особено за проходилите вече дечица.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
подариха ни от втория вид
и честно казано мисля че ще е цяло приключение с такова нещо навън,лесно се обръща,дръжката се върти трудно,педалите опират с масичката за крачетата

# 5
боклуци са,4упливи и опасни за детето

# 6
  • София
  • Мнения: 8 280
Много лесно може да изсипеш бебека докато го буташ. УЖАСНИ са според мен единственот което като цвят става (според мен) е едно на Чиполино с пчела.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние имаме точно такова на "Чиполино" с пчела, вече от почти 1 година, но го ползвахме през лятото. На мен ми е трудно да го управлявам (сравнено с количката), но мъжът ми се справя доста добре. Сравнително стабилно е, здраво е, мелодиите му още свирят, Мони много му се радва. 

# 8
  • Мнения: 99
Днес и ние получихме такова на Chipolino, розово,изглежда сладко, но много нестабилно. Утре ни е рожденият ден и "офицялно " ще и го покажем, мисля че ще му се зарадва,а дали става за нещо освен окраса,ще пиша пак...

# 9
  • Мнения: 97
от каде мога да купя колело''чиполино'' с пчела?

# 10
  • Мнения: 834
Ами нашата триколка е от рожденния ни ден и доста я дрънкахме навън докато падне снега.
Само, че не е от Стефи, а от Илиянци за 38лв. Направих си труда да отида до там, защото държах да е с гумени колела, а не с пластмасови. Тези с пластм. колела представяте ли си колко твърдо возят - мислех, че ще изпаднат бъбреците на детето.
Та, нашата е подобна. ИмаШЕ сенник (махнах го веднага, че иначе не я виждам); чупеща се по средата дръжка за бутане (голямо предмство за миньонче като мен); под крачетата стъпенките са като лигенчета и тя си ги поставя както и е удобно, а не върху стационарни педалчета, коите не може да улучи 5мин.; под цялото колело се изважда и разгъва нещо като шейна, та става и за люлеене (не е много стабилно) в къщи, когато хванаха студовете; има и кошче на кормилото; върху кормилото е с кучешка глава с 3 музикални режима.
Аз съм изключително доволна засега. Като гледам прогнозата на времето за идващата седмица, пак ще го яхаме здраво.

# 11
  • Мнения: 1 214
Дръжките вярно се чупят , но ако не се използват правилно.Винаги трябва да се помагта с другата ръка като се повдига кормилото качвайки се на тротоар.Просто няма начин да не се чупят там ако се натиска.С управляването се свиква.А колкото по-голямо е колелото , толкова по-стабилно.Тези малките се обръщат и се чупят много лесно.Ние имахме на фирма Мони триколка.Не се е обръщало детето и колелото не се е чупило .

# 12
  • Мнения: 80
здравейте!
и мен живо ме интересува темата иии то от повече от месец!!! Laughing Laughing Laughing
търсиих, търсих из бг сайтове колеленца и не намерих нещо дето да мо хареса много и се разтърсих в чужди и вижте какво намерих.......охххх ТОВА е ТИПА на колелото мечта Laughing Laughing Laughing и такова и ще си остане ако не го намеря на по-ниска цена, някои да е виждал нещо подобно някъде из бг пазара, но на ПО-НИСКА цена??? мился си, че с помпащите гуми,алуминиеви джанти конструкция, а и с този начин на управление (тип колочка) ще са много по-удобни и здрави!!! еее вявно,  че не са тъй шарени и пиукащи, но и без това детето ще се радва на тези неща сусурно само първите !



или дори този защото степенките за крачетата с плоски и няма са му се пързалят крачетата и то пък за това или друго ама е даже с 10$ по-скъпо  Laughing Laughing Laughing



ааааа  това малко извън темата, но толкова се впечетлих че немога да не го споделя  Grinning Grinning Grinning - може би ( или нещо подобно ) ще е количката за 2-рото ни дете!!! ХАРЕСА ни това 3 в 1  Party Peace Grinning!!!! многооо функционално и удобно, а и за толкова неща в нея  не е и скъпа! (не успях да сложа директно картинката във форума, че май е много голяма Sad )



http://www.hammacher.com/publish/72731.asp#

# 13
  • София
  • Мнения: 131
За Коледа взехме много хубаво колело на Борислав от Марсел - с преграда за по-малко дете, музикално табло и метална дръжка. Струваше около 55 лв. и ми се струва много стабилно, досега не сме имали инциденти с него. Не знам как мога да публикувам снимка тук, но ако някой се интересува мога да му я изпратя.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
охххх ТОВА е ТИПА на колелото мечта

Страхотни триколки и количка! Дори не са толкова скъпи - 100-тина лева, като се има предвид, че нашето на Чиполино беше над 50... Жалко, че не се продават в България...

Общи условия

Активация на акаунт