Лечебни бижута на Енерджетикс!

  • 7 854
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 500
Някой знае ли нещо повече за това:
http://www.energetix.tv/default.phtml?
Имат лечебен ефект, освен това са красиви и са с камъни на Сваровски?
Ползвали ли сте ги?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
Подарихме колие и обици на една колежка за миналия рожден ден. Тя казва, че ефект не усеща, а и синджирчето е взело да придобива странен петносан вид  newsm78
Мойто мнение е, че не си струват парите, по-добре Сваровски, поне са по-качествени и красиви.

# 2
  • Мнения: 1 493
Определено има ефект от тях, но са доста скъпи. Аз лично се убедих от ефекта на една гривна с кристали Сваровски / за съжаление не е моя / поносих я около 1 час и болката от травма в китката ми премина. Може да се избере и брошка или гривна без кристали, но най- ниската цена беше 40 евро за мъничка брошка. Ако можеш да си позволиш, непременно си вземи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
  Имаше подобна тема преди седмица
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74300.0

Ще следя и тази, защото и на мен ми е интересно.
Дали има дистрибутор във Варна и изобщо къде могат да се видят цени за България и т.н.?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 177
цените вървят в отделен каталог , горе-долу са като тези на Сваровски и са в Евро

аз в мойта тема написах цената на гривната колко е - 80 евро, също каишките с катарама ми харесаха и за тях питах - 25+33= 58 евро, със силиконова каишка -33+33 =66 евро

разбрах,че са от медицинска стомана и са покрити с родий/ белите/ и като,че ли ми се върти нещо,че някои са с камъни Сваровски ,но за това не съм много сигурна- а да Ефросина ги споменава, значи не ми се е причуло

Ментолка ,не може да няма, но ако не намериш може да питаш на телефоните в София

Как да видя цените и как да си поръчам?Galchen,моля те дай повече информация!



ами Мери, Петя незнам поръчват се по каталог

това са телефони в София,може да питате кой за където се интересува 02 986 4313
                                                                                                    986 5254
                                                                                                    980 3983

                                 



моите още не съм ги получила, но се надявам да не ми се петносат,

това покритие от родий дали е трайно?

# 5
  • Мнения: 817
Имам две гривни за ръка ,една за крак,едно колие и една брошка.Купих си ги заради външния им вид -бях скептично настроена относно действието им.Тогава бях бремена към 6-7 месец и като ги носих имах чувството ,че ми предизвикват контракции ShockedСега след като родих и взе много да ме боли кръста , ръката и тн. докато си подреждах бижутата ги видях/бях ги забравила/ сложих си едната гривна и не знам внушение ли е или наистина действа ,но като не съм с нея ме боли Thinking
Тези на които има кмани са със Сваровски кристали и като всички други бижута но Сваровски не трябва да се мокрят ,нагряват итн.

# 6
  • Мнения: 292
Имам такава гривна , но да си кажа честно не знам дали има някакъв ефект /който всъщност незнам какъв трябва да бъде/ ,нося я постоянно ,защото страшно ми харесва, може би загова нямам някакви наблюдения

# 7
  • Мнения: 5 500
За Варна има представител, ако искате координати ще питам и ще пиша.
nad_tab, а колежката ти има ли някакво заболяване? Защото ми казаха, че гривна се носи за общо подобряване състоянието на организма, например леко повлияване на кръвно, диабет; колие, ако заболяването е на гръбначния стълб и гърба; сърцето-брошка се поставя на конкретно болно място.
Цените са Евро-да, сърцето струва 40 Е, една гривна, която си харесах много - 50 Е, бъркалка за намагнетизиране на водата - 27 Е, висулка, коато може да се закачи на закопчалката на синджир за да повлиява горните прешлени на гръбначния стълб - 10 Е.
mam4e_mia, снощи ми казаха, че не трябва да се носят от бременни жени и деца!
На мен ми се стори логично, това което разказваха снощи, но пък те естествено нали трябва да печелят Thinking
Но искам от безпристрастни хора да чуя наистина ли имат лечебен ефект, защото смятам да купя на мъжа ми брошката за шиповете на врата!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Galchen, благодаря ти за отговора Hug

AFRODDITA, били ми дала някакви координати! Наистина ми е интересно да ги видя на живо а и трябва да купувам подарък на майка ми за РД а тя много ще се зарадва на такова нещо. Тя много вярва в разни странни методи за лечение, действащи на енергиино ниво и т.н. Даже преди 1-2 години беше подхвърлила че иска магнитна гривна - тогава рекламираха някаки по телевизията. Аз много на тези реклами не им вярвам, и на каталожната търговия също....но след като има добри отзиви тук, може би си заслужават. Thinking

# 9
  • Мнения: 625
  Въобще не вярвам в действието на такива неща! Sick

# 10
  • Мнения: 5 500
AFRODDITA, били ми дала някакви координати!
613071 Юлия Гюзелева, модно училище по красота Богоя.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Много ти благодаря, AFRODDITA  Hug

В най-скоро време ще й се обадя.

# 12
  • Мнения: 382
малко встрани от темата и не съвсем-какво ви е мнението за обеците за отслабване(много бяха на мода преди години), и има ли сред тези бижута за които пишете нещо подобно?

# 13
  • Мнения: 817
Афродита радвам се ,че сподели че бижутата са неподходящи за бремени ималки деца.Момичето от което си поръчвам не ми каза сигорно не е знаела ,а може и да не е искала Thinking
През този период / бременлийския/ наистина не се чувствах добре с тях и не ги носих.Но сега от около две седмици съм си сложила гривната за крак и не я свалям.Добре ми действа.
Има ли някакакъв нов каталог.?Аз си купувах пролета миналата година.И ако има може ли да се намери някаде в нета? newsm78

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 177
[/b][/color]

тук е официалния сайт

в моята тема някой беше дал българския сайт

Общи условия

Активация на акаунт