И въпрос за ТСМ - количките...

  • 1 945
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Мами,
един тъповат въпрос:
знаете ли тези помпащи се гуми дали са достатъчно здрави? Притеснявам се, че ако се спука няма как да се прави или е същото като с гумите на колелата и колите?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
При всички помпащи се гуми е еднакво.Не съм имала специално ТСМ,но имах триколка с помпащи се гуми и един път спуках гума Joy и мъж ми я оправи за 10мин.,като на колело

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Голям проблем си създадохме с тези гуми ние.Имаме триколка на ТСМ,когато я купувахме ни убеждаваха,че има резервни гуми,но...Спукахме гума/вътрешна/ и се оказа,че не може да бъде поправена,трябваше нова и се започна ходене по мъките.Навсякаъде казваха,че няма.Накрая наш познат с такава количка ни посъветва да купим вътрешна гума за малко детско колело,те взели такава и сатнала,но аз така и не го направих,Борянка вече беше пораснала.Сега количката си стои така на тавана,със спукана гума.Ама големи нерви бяха,ужас.

# 3
  • Мнения: 3 153
В първия вулканизатор ще ти я оправят срещу 2-3 лв., казвам го от личен опт!

# 4
  • София
  • Мнения: 293
В първия вулканизатор ще ти я оправят срещу 2-3 лв., казвам го от личен опт!

Мойта даже я оправиха за левче Simple Smile

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
а за протокола - и на мен са ми казвали, че за 1-2лв ги оправят в гумаджийниците

# 6
  • Мнения: 1 976
Аз точно съм пред избора на триколка с помпащи се губи....Но се чудя, дали да е ТСМ или една на Чиполино???? Който е ползвал такава количка, кажете, дали са много тежки, че сме без асансьор  Sad и компактно ли се сгъват или заемат целия багажник на колата.Старата ни количка направо изпълваше комбито....

# 7
  • Мнения: 346
Аз точно съм пред избора на триколка с помпащи се губи....Но се чудя, дали да е ТСМ или една на Чиполино???? Който е ползвал такава количка, кажете, дали са много тежки, че сме без асансьор  Sad и компактно ли се сгъват или заемат целия багажник на колата.Старата ни количка направо изпълваше комбито....

Аз не съм имала ТСМ, моя приятелка обаче е с такава - и да ти кажа са доста тежки Confused

# 8
  • Мнения: 3 153
Аз точно съм пред избора на триколка с помпащи се губи....Но се чудя, дали да е ТСМ или една на Чиполино???? Който е ползвал такава количка, кажете, дали са много тежки, че сме без асансьор  Sad и компактно ли се сгъват или заемат целия багажник на колата.Старата ни количка направо изпълваше комбито....
Аз лично препоръчвам ТСМ, защото на Чиполино е доста по дървена изработка! Моя прителка имаше чиполино триколка и толкова тежка и неманеврена, че с радост след това си купи Пег Перего и тази я захвърли! Триколките по принцип са доста обемни и няма как да не ти заемат почти целия багажник! Аз като втора количка си взех Чико пик-ъп, с която се родих-лека, компактна, удобна, ако знех за нея като се роди бебко, направо нея щях да купя като първа количка!

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Носихме я на вулканизатор,там ни казаха,че за съжаление е непоправимо.Но иначе като цяло съм доволна от количката.Вярно,че е тежичка,но пък е здрава и много проходима.

# 10
  • Мнения: 394
Ако количката ТСМ е закупена от магазините на Айвън-7 Стор и се спука гума, можете спокойно да отидете до съответния магазин и да помолите да ви набавят резервна. Ако сте от Пловдив, ще ви я подменят веднага. Ако сте купили количката от София, Плевен, Русе, Бургас или Хасково, служителите в магазините ще пуснат поръчка и ще могат да ви я сменят сравнително бързо.
По принцип Айвън-7 Стор е първият и основен вносител на стоките ТСМ и разполагат с достатъчно резервни части и голяма сервизна база в Пловдив.   

В момента мисля, че има регионална промоция в Пловдив до края на другата седмица на комбинирани колички - зимна/лятна с портбебе с плътни гуми от новия модел и детски дървени столчета за хранене. 

# 11
  • София
  • Мнения: 596
а за протокола - и на мен са ми казвали, че за 1-2лв ги оправят в гумаджийниците


Потвърждавам, така е. Ние бяхме с Хаук, нормално е за помпащи гуми, да има някое и друго произшествие, още повече че са ни такива улиците  hahaha

# 12
  • Мнения: 1 327
аз съм с ТСМ триколка, но гумите не са ми от пампащите се. направи ми впечатление, че нашите гуми са по-широки... страшно са удобни тея триколки! подариха ми макси кози спееди и се оказа, че тсм.ската ми е по-удобна, та сега ще продавам новата....
аа, и друга разлика има между ТСМ /помпащи/ и ТСМ /непомпащи/  Laughing - тази с непомпащите е по-голяма...

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
За какво ти е с помпащи се гуми ? Вземи си от другия модел и няма да имаш никакви грижи. Моята е такава и пръстите вече ме болят да пиша да я хваля - страхотна е Simple Smile Аааа и тази с помпащите се гуми е по-тежка !

# 14
  • София
  • Мнения: 83
За какво ти е с помпащи се гуми ? Вземи си от другия модел и няма да имаш никакви грижи. Моята е такава и пръстите вече ме болят да пиша да я хваля - страхотна е Simple Smile Аааа и тази с помпащите се гуми е по-тежка !
Абсолютно съм съгласна и аз съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт