изтеглени ли са вече АМ АМ

  • 464
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
защото миналата седмица отидох до магазин Щъркел да си купя пюрета/още не съм захранила/ на Хип.Обаче продавачката ми вкара 100 аргумента,че били с еди какви зеленчуци и бебетата не ги харесвали и ми препоръча АМ АМ.Слава богу купих само 4,но чак сега прочетох че и при тях е имало проблем.И сега се чудя какво да ги правя.

# 1
  • Мнения: 666
 Мен ако ме питаш захранвай с Хип да ти е мирна главата сега в Ганчев открили микроорганизми, в АМ-АМ нитрати , в Слънчо бодили, по- добре му приготви домашни пюрета, не че в зеленчуците от пазара няма нитрати де , то вече ние не знаем какво да ядем, ама и за бебетата храните да са такива направо да ги #2gunfire производителите на детски храни в България

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
При Ам-Ам ставаше въпрос за една партида само (нещо морковите не бяха наред) и тя е изтеглена- не се продава. Другите са си ОК и ги има. Иначе за инфо- мойто гевезенце не ще Хип (щото няма добавки), а в Ам-Ам има захар Mr. Green Е, борим се разбира се, но обикновено бивам оплюта, което не става с Ам-Ам. Между другото след дълги проучвания реших, че от бг само Ам-Ам евентуално стават, а Ганчев няма да дам, ако ще чудо да стане. Що ли ми се струва, че това с изтеглянето на партиди от едните и от другите е резултат от гадна конкуренция?

# 3
  • Мнения: 4 068
Джулка, и аз мисля да пробвам с Ам-Ам. Още повече, че мъжо ми обясни, че всъщност нитратите не са вредни. Вредни са само ако престоят 20 минути на стайна температура и се превърнат в нитрити.
Я ми кажи ти от къде ги купуваш? Понеже в Била ги няма и сега се чудя до къде да се разхождам, за да купя Ам-Ам.

# 4
в големите магазини ги няма,има в малките.ние много ги ядеме-плодови,зеленчукови,закуски.не се притеснявам да и давам

# 5
  • Мнения: 1 427
Джулка, и аз мисля да пробвам с Ам-Ам. Още повече, че мъжо ми обясни, че всъщност нитратите не са вредни. Вредни са само ако престоят 20 минути на стайна температура и се превърнат в нитрити.
Я ми кажи ти от къде ги купуваш? Понеже в Била ги няма и сега се чудя до къде да се разхождам, за да купя Ам-Ам.
Да,нитратите не са вредни,ако са в норма.Но в пюретата Ам-Ам ставаше въпрос за нитрати,които са над  допустимите граници.

# 6
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
За Ам-Ам наистина ставаше дума за една партида от 5000 пюрета ако не се лъжа.Съобщиха ,че уж са изтеглени и само около 200 броя били продадени. Аз наскоро започнах да давам, и засега ще избягвам тези с морковеите на Ам-Ам и на Ганчев. Ще ги комбинирам с ранните моркови на Хип, че пък нали и на пазара много много вяра няма с морковите. newsm78

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 21:55 от deata

# 7
  • Мнения: 6 472
Ужкем кофти партидата на Ам-Ам е изтеглена, но честно казано мен ме е шубе да давам и от двете български марки за начало Embarassed След като има хванат гаф, знач има поне още 5 дето не са ги хванал и не са ги разгласили. За сега захранваме с Хип, Гербер, Семпер и домашни, пък по натам ще включа и от БГ, ама като поотраснем:)

# 8
  • Мнения: 7 640
аз давам, страхотни са и са по-разнообразни от останалите.
Нитратите се ставаха ли на нитрити сама в анаеробна среда- т.е. в червата, а не на стайна Т и достъп на кислород  newsm78 Аз така знам

Общи условия

Активация на акаунт