Как празнувате празниците на децата си в у-ще?

  • 436
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 488
Предстои ни рожден ден, а сме първи клас и се чудя как да го отпразнуваме с децата там. Ясно е , че ще има бонбони, торта-съответно чиниики, вилички, чашки, сокчета- но какво забравям още? Вие как празнувате тези празници и то в у-щето? Ясно е за купона с приятели, но в у-ще........

# 1
  • София
  • Мнения: 3 630
В неделя бяхме на РД на съученик. Бяха организирали в Гудис празненството. На самия ден детето беше почерпило с бонбони и раздало покани на съучениците си.
Хареса ми и мисля и ние така да празнуваме.

# 2
  • София
  • Мнения: 285
В неделя бяхме на РД на съученик. Бяха организирали в Гудис празненството. На самия ден детето беше почерпило с бонбони и раздало покани на съучениците си.
Хареса ми и мисля и ние така да празнуваме.

А как е празнуването в Гудис за по-големи деца-като Вашето? Ние сме празнували 2-рия рожден ден на дъщеря ми и помня, че имаше пързалка и люлки за малки дечица.

# 3
  • Мнения: 883
Това с тортата и чинийките в училището не ми изглежда много добър вариянт! Помисли пак! Ако вашата учителка е истинска и се ангажира с това, ще ти помогне и ще стане супер с музика, танци и забавни игри. Но иначе аз бих ти предложила нещо пакетирано - пасти или някакви десертчета от рода на Кит-Кат  или нещо подобно... Ние го отпразнувахме така в класната стая с музика и танци след часовете. Бях приготвила забавни въпросчета и закачки, поставени в надути балони и така децата празнуваха чудесно! Помисли и за някаква украса, която ще предаде една весела обстановка! Изкарайте си чудесно!   bouquet  party023

# 4
  • София
  • Мнения: 11 658
Синът ми е във втори клас и досега два пъти е имал РД в училищна възраст.В училище черпи само с шоколадови бонбони и раздава поканите,на тези деца, които е решил да покани.
Иначе от три години празнуваме РД на сина ми в Гудис!Харесва ми пред другите заведения,с това че е широко и просторно,има място и за родителите и децата се хранят и занимават пред тях. Първата година не бях поръчала клоун,но тази и миналата поръчах,защото имаше деца от различни възрасти.Клоуна ги забавлява съответно възрастта на рожденика /е то и най-много деца има около неговата възраст/.Пуска им музика,танцуват,рисува ги и т .н.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми дъщеря ми само черпи с бонбони (ще го променим обаче), но някои нейни съученици прзнуват точно с торта и безалкохолно. Очарователно. Харесва ми  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт