Контракции преди раждане

  • 3 813
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте мили майчета!
Днес е терминът ми и по този повод искам да споделите горе долу какви са болките преди раждането.Все се притеснявам, че няма да ги различа.Тъй като ще пътувам около един час и половина до болницата затова искам още в самото начало да тръгна.
Незнам защо но съм много притеснена дали ще стигна навреме.
Много много целувки за всички!!!

# 1
  • Мнения: 7 716
Спокойно, ще имаш време. Няма начин да ги пропуснеш болките Laughing . Щом като имаш толкова път, може би като станат на петнайсетина минути е добре да тръгваш. Важното е да са регулярно повтарящи се, а не инцидентни.

# 2
  • Мнения: 32
Благодаря много за успокоението.И аз си мисля че не мога да ги пропусна,но шубето е голям страх.

# 3
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Болките са като едни ритничета отначало. То се е видяло че ще тръгнеш по-рано, след като имаш толкова път, дано да улучиш правилния момент. Ако са на 20-30 мин. имаш поне още 15 часа, поне така беше при мен. И то със системи за ускоряване, значи и повече време има. Ако ти е първо дете, питай доктора, дори и да са на 10 мин. пак ще чакаш доста в болницата според мен. Но най добре там, а не в къщи. Ако болката не минава като смениш положението, походиш или пиеш чаша вода, ако е настоятелна и става ритмична значи е това, на колко минути трябва да тръгнеш питай лекаря, сигурно има опит ! Стискаме палци ! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт