Задължителен ли е косопадът след раждане?

  • 2 057
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 879
Здравейте, мами Simple Smile
Понеже много познати ме "заплашват", че всеки момент косата ми ще започне да капе на "цели кичури" искам да ви питам при вас така ли беше? Знам, че след раждането промяната в хормоните може да доведе до косопад...но във всички случаи ли се получава? Пия специално Калмацин..но казват НИЩО няма да ти помогне... и това е!
Моля, споделете Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 186
Ох и аз ще следя темата. Нямам грам косопад до сега и така ми се иска да ми се размине... Praynig

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 845
Не е, при мен и с двете бременности не ми е падала косата, т.е пада но съвсем в рамките на нормалното, така че споко всички е индивидуално.
Сега след второто раждане и аз пиех Мерц или Ревалид, като ги редувах с почивки, но след първото нищо не съм пила, то и нямаше де  Wink.

# 3
  • Мнения: 5 391
Вероятно е строго индивидуално, дано и на мен се размине Praynig

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мен ми се размина. Нямам представа защо. newsm78

# 5
На мен също не ми се размина.След като родих някъде след 3 месец косата ми взе да пада.На какво се дължи и аз не знам. newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 397
Не съм пила никакви добавки (Матерна и др.под.) и нямах косопад.
Колежка, обаче каза, че към 3-тия месец се почнало при нея, та беше отпрала една къса коса, че не се траело..
Друга пък сподели, че при първата бременност имала и след това при втората пиела някакви английски витамини, не знам какви и нямала такъв проблем.
Изглежда е различно при всеки.

# 7
  • Мнения: 1 114
 Mr. Green Абсолютно задължителен.  Mr. Green
Какви са тия въпроси? Разбира се, че не. При всеки е различно - при някои - косата, при други - зъбите ...  Wink Аз коса имам в изобилие и не "пострадах" заради бременността, но пък от 3 месеца се виждам със зъболекарката си редовно. За съжаление. Crazy Crazy Crazy

# 8
  • Мнения: 6 155
Мислех, че ми се е разминал, но половин година след раждането започна здраво скубане Wink

# 9
  • Мнения: 1 645
Не , не е задължителен Naughty
Аз нямах, мойта приятелка също.

# 10
  • Мнения: 6 879
Теа, това че е "задължителен" не е мое изказване, а цитат....

Аз също не съм пила никакви витамини през бременността, защото много повръщах..с изключение на фолиева киселина първия месец

# 11
  • Мнения: 8 505
Не е задължителен,но в повечето случаи ни спохожда ConfusedПри мен не беше силен,но пак ми беше неприятно.

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На мен ми се появи преди около месец #Cussing out
Имам чувството обаче, че напоследък понамаля... Crazy

# 13
  • Мнения: 7 640
около 5 мес след раждането имам лек косопад, но по принцип винаги пролетно време е така и не знам на какво се дължи

# 14
здравейте на всички.моят син е на 5 месеца вече.а косата ми продължава упорито да пада.вече почвам да си мисля.че оплешивявам.не смея даже да си боядисам косата  newsm78направо кощмар.

Общи условия

Активация на акаунт