Next

  • 2 029
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 127
Вчера докато се рових в интернет попаднах на 2 панталона в он-лайн магазина на пакостник на Next. Дали някой е виждал техни дрехи другаде в България и по-специално в София? Имат страхотни бебешки неща и дрехи за малки деца.

ето панталоните

# 1
  • Мнения: 2 282
Включвам се само да потвърдя, че дрехите им са страхотни . Язък, че не знам къде ги продават сега. Sad

# 2
  • Мнения: 1 655
Здравейте!
Извинявам се ако се меся но аз бях стеордеса и по цял свят NEXT са на доста добро ниво!В Гирмания в  NEXT всичко бешe произведено в турция!имат и производство в китай дори българия съм виждала по стикери!
наистина имат многа сладки бебешки дрешки!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 424
Съмнявам се, че Next се продават като марка, чрез дистрибутор или директно в БГ. Според мен е остатък от ишлеме newsm78 Иначе дрехите им са много добри, преди 2 седмици си купих яке произведено в Турция за пролетта. Много е свежо. Най-често виждам плетени или трикотажни неща за деца на Произведено в БГ и малки магазинчета във Варна , което потвърдава теорията ми. Ако някой знае за фирмен магазин или дитрибутор ( в София или Варна)  да пише  аз много ги харесвам. А дънките изглеждат супер, ако някой купи нека даде отзиви дали платът е мек.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мъж ми си купи днес 2 чифта дънки на Next,плата е много мекичък

# 5
  • София
  • Мнения: 4 127
chocha - от къде?

# 6
  • Мнения: 6 390
http://order.next.co.uk/page.asp?b=X37&p=514&o=1

Next са супер, но доколкото знам ги няма официално в Бг
и според мен са остатъци от ишлеме, но това не пречи  Wink

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не е от магазин.От някакъв склад,ще ме води и мен и ако може да се пазарува ще пиша къде е

# 8
  • Мнения: 1 370
http://order.next.co.uk/page.asp?b=X37&p=514&o=1

Next са супер, но доколкото знам ги няма официално в Бг
и според мен са остатъци от ишлеме, но това не пречи  Wink

Страхотни са, Никога досега не бях ги виждала.
Жалко, че не можем да си поръчаме

# 9
  • Мнения: 6 390
Чочо
ама в Монтреалес няма ли Next   newsm78
направо се чудя  ooooh! Party Wink

# 10
  • Мнения: 1 320
Бебешки дрешки са ми подарявали купени във Варна .
За дамските мога само да потвърдя , че се шият и в 2 фирми в София / работех в едната/ , както и в още няколко в Хасково и региона. От ишлеметата остават както материяли , така и дефектни бройки , които могат да се закупят от фирмите. За пример ще дам ... лятна рокля на Next от миналогодишната колекция / с оригинален плат/ струваше 18 лв.

# 11
  • Мнения: 424
 Chocha, заинтригувах се от мъжките дънки, ако може да се пазари свободно , дай координати на мястото , мъжът ми идва често към София , да се обзаведе пък може и мен Simple Smile Нямам нищо против ишлемето, само че моделите и размерите са ограничени.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 127
Next не доставят извън Великобритания Sad
Търсех online магазин, за да си поръчам някои неща за бъдещото бебе. Тъй като имам доста дрехи от баткото мислех да си поръчам 2-3 по-хубави неща. ей това например е страхотно за новородено, а с транспорта ще излезне до 8-9 лири. Което е 25 лева. Мисля, че в България хубавите бебешки дрешки са на подобна, а някъде и доста по-скъпа цена.
Дали няма да има нещо в магазина, където продават остатъци от ишлемета на Gap и H&N? От темите не можах да разбера къде точно срещу Румънското посолство се намира - както е спирката на трамвай 20 - после накъде?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Срещала съм неща на Next,мъжки и дамски,в един магазин зад Съдебната палата.Незнам дали се води аутлет или с леки дефекти(май по-скоро е второто).Та там дънките са между 15-25лв.,купували сме и Zara jeans.Но трябва да ходиш често и да имаш малко късмет да свариш хубава стоки с малки дефекти

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Iма ги в Planet kids вклю4ително и Снупи.Това е магазин на едро и дребно и цените са еднакви.Блузки 10-13лв.Имаме и склад4е в квартала и там има хубави работи мацката прави и отстъпки.Улицата е баба Илийца,ама хе знам номера.Има и Бенетон при нея.Плетени жилетки при нея 17лв по магазините 25лв #CrazyИ двете са магазин-склад.За каката анцунг Зара 20лв. Hug

Общи условия

Активация на акаунт