Количка - Cangaroo Cruiser или Chicco Pick up

  • 2 477
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 977
Бихте ли ми дали съвет коя от двете колички е по-добра?

Chicco Pick up знам, че вече не се произвежда, но може би някъде има останали бройки...

Ако имате идея за друга количка в същия ценови диапазон /до 300лв./ може също да ми препоръчате.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 153
С 2 ръце гласувам за ЧИко пик-ъп! Моята количка е такава и след като имах триколка и още една си купих Чикото и е просто фантастична количка! Сега я сменям с някоя тип чадър, защото малчо е голям и едва ли ще стои много в количка лятото, но....
Ако знаех за Пик-ъпа преди да се роди бебето щях да я купя нея направо, без да се хабя с други опити:)

# 2
  • Мнения: 7 640
кангару нямат внос от миналата година, май newsm78

# 3
  • Мнения: 1 045
Аз също съм с Чико пик-ъп и съм страшно доволна  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз съм за Чикото.В същия ценови диапазон са и Джорданито.Има много хубави модели

# 5
  • Мнения: 346
Chicco  newsm10
Имам СТ 0.1 и съм много доволна. Преди това имах триколка, просто няма база за сравнение

# 6
  • Мнения: 977
Колко върви Chicco СТ 0.1 и какво представлява?

# 7
  • Мнения: 3 153
Колко върви Chicco СТ 0.1 и какво представлява?
600 лв.

# 8
  • Мнения: 179
Chicco PickUp!!!  newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 11 658
Chicco Pick Up за мен това е истината!!!С големи колела,широк кош,голям багажник.Като недостатък-единствено дръжката не се обръща!

# 10
  • Мнения: 977
А мен точно колелетата ме притесняват - че са малки и предните не се застопоряват. Дори ми се струват пластмасови, но може аз да греша... На какво мнение сте вие?

# 11
  • София
  • Мнения: 11 658
Коя количка имаш в предвид Chicco или Cangaroo?При Chicco-то се застопоряват точно предните,те са въртящите се и не са пластмсови.Но и на мен ми се струва,че ги няма на пазара.
Когато се роди дъщеря ми пак изчезнаха от пазара и чак когато стана на 1.5 месеца я купихме.Тогава ми обясниха,не че не се произвеждат,а самите производители искали да наложат по-скъпите модели.Не знам до колко е вярно, но този модел е оптималния вариант качество-цена!

# 12
  • Мнения: 3 153
А мен точно колелетата ме притесняват - че са малки и предните не се застопоряват. Дори ми се струват пластмасови, но може аз да греша... На какво мнение сте вие?
Колелата са доста по-практични от гумените, защото количката се движи като перце (незнам от какъв материал са точно), в сравнение с гумените-те правят количката по-неподвижна и гумите могат да се спукат. Говоря от опита ми с подобна триколка. Освен това предните колела се застопоряват, но аз никога не съм го правила, защото не виждам смисъл от това упражнение!

# 13
  • Мнения: 45
за Чикото, аз съм с Чико CT 0.4-много лека и маневрена с всички екстри и става за новородено

# 14
  • Мнения: 69
До колкото знам от известно време този модел на chicco го няма по магазините дори и във фирмените

Общи условия

Активация на акаунт