Идеи за костюм за Fasching

  • 866
  • 8
  •   1
Отговори
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Момичета...не знам в какво да облека Терминаторчето за този Fasching в яслата

Да беше момиче, иди дойди, но момче  newsm78 newsm78

Дайте някакви идеи  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 880
Момичета...не знам в какво да облека Терминаторчето за този Fasching в яслата
Облечи го като ТЕРМИНАТОР Wink
Майтапа на страна, че ще вземе да изплаши момите Laughing

Направи го някакво животинче- зайче, мече. Шапка с ушички, малко боя по бузките и подходящи дрешки надолу и готово. Не много оригинално, но поне ще му е удобно на детето, пък и на тази възраст животинките са на мода Laughing принцесите и терминаторите ще почакат малко Laughing

# 2
  • Мнения: 11 307
Имам костюм на тигърче размер 74, ако искаш ти го пращам веднага

# 3
  • Мнения: 7 605
Ако не искаШ оби4айните маскеради като каубой, астронавт, пират и пр., ето какво направи майка ми докато аz бях в детска градина. Обле4е ме като БАНАН  Laughing Бях обле4ена в жълто и беШе купила пластмасови банани, които ги ка4и по дрехите. Много оригинално беШе, бях единственния банан в градината  Wink

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Яаа супер! Бананената идея я запазвам за по-късно, защото в момента, всичко що виси, бива дърпано и бананите няма да оцелеят.
Животинската идея обаче има шанс да бъде приложена.

Благодаря ви  bouquet




# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 ти специалех костзм ли ще купува6 или ще шие6 ? сега тук е пълно с костюми - от по 15 до 40 евро има наи рали4ни - крокодил4ета , ку4енца .. в понеделник ще порагледам и ще доложа . ако има6 време мога да ти напазарувам нещо от тук .

# 6
  • Мнения: 7 803
сори, че иzравям стара тема  Embarassed
от къде купувате готови костюми ?

# 7
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
C&A, Toys-as, Karstadt Simple Smile

# 8
  • Мнения: 11 307
сори, че иzравям стара тема  Embarassed
от къде купувате готови костюми ?
Винаги пускат на предложение поне 3-4 седмици преди карнавала по всички супермаркети.
Тази година намерих страхотни идейки в Алди. По магазините за детски играчки също могат да се намерят, но винаги малко преди датата, да не им залежава стока по складовете.

Общи условия

Активация на акаунт