Как ви будят малките разбойници?

  • 1 545
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Разбрахме кой как си ляга, сега кажете как ви будят малчуганите?  newsm05 newsm06 twin_neutral
Мойто коте като стане от леглото и тича при мен и вика Мамоооооооо, маминкааааааа ставайййй, отвори очии.....Като види, че не реагирам започва да ви бърка с малкото сладко пръстче в устата, после в очите  remybussi, но само като си отворя едното око и ми се нахвърля с целувки и почва едно гушканеееее!. Много е сладка! Two Hearts На таткото направо му скача отгоре и започва едно мачкане, гъделичкане и щипане. #Milti
За мен това са едни от най-хубавите моменти. txtloves

Как ви будят вас? Сигурна съм,че ще има интересни истории! smile3521

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нашите сами в спалнята не влизат. Викат от детската, мама гушва Васи, тате гушва Дени и тогава отиваме в спалнята и се започва борба, бой с възглавници /всяка си носи нейната от детската/ и разни такива приятни утринни гимнастики.
А докато Дени беше сама, идваше и ни вдигаше клепачите нагоре с малките пръстенца, за да ходи с татко си да прави кафе, защото той и позволяваше да седи на пералната отгоре и да пуска кафе машината. Сега това го прави Васи. Това е и наградата за която стане първа в делничен ден - тя да пусне машинката да загрява.  food010

# 2
  • Мнения: 14 133
С изречението"Мама и тати да стават."После да си легнел при нас на голямото легло.Следва дъго гушкане и излежаване. 

# 3
  • Мнения: 1 809
Сладурска тема Simple SmileМоят син винаги става към 7:00ч. и винаги с въпрос-може ли да си пусна детско?;ще ходим ли на разходка?;днес на градина ли съм? ит.н.Но преди 2 дни ме събуди в 5:00ч.сутринта ,за да ме пита искам ли да ми каже стихотворение за В.Левски LaughingАми..посъветвах го да поспим още малко и като се наспим ще го чуя с удоволствие:)Но най-важното е,че винаги се събужда с усмивка и аз много обичам да го гушна при мен и да си говорим ,докато се излежаваме Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 771
Моят щурчо ми удря една главичка и се намърдва на възглавницата ми, а като се поизправи се вижда в огледалото на гардероба и си маха с ръчичка на отражението Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 134
Гали ме, целува ме и шепти:"Мамо, събуди се, изгря слънчице. Докога ще спиш?"
Нищо, че може да е 5 сутринта...  Mr. Green

 Heart Eyes

# 6
  • В офиса
  • Мнения: 3 994
Скоро май не ме е будила. А аз как я будя, не питайте.

# 7
  • Мнения: 2 125
Чувам с едното ухо как някой прескача кошарата.....заобикаля спалнята....и се чува "Тати Данииии"..отвива при баща си и го целува (то тяхното не е любов, не е чудо Crazy). След като се е пъхнал под завивките на баща си и е сигурен че са "партия"...започват да ме ТОРМОЗЯТ #Crazy #Cussing out. Стават (аз още се спотайвам Mr. Green), мият се.....и денят започва! Peace

# 8
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
От както махнахме 2 пръчки на леглото и му направихме вход/изход сутрин се изнизва оттам и се качва при мен на леглото за да му сваля презрамките на спалния чувал, защото не може сам да излезе от него. След което ни "тъпче" и двамата с маща му и пренася цялата менажерия от играчки върху нас  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 647
Напъследък аз я будя. Поспалана голяма ще излезе.  Laughing

# 10
  • Мнения: 2 910
Марти е много кротичка, като се събуди, остава да си лежи, докато аз или съпруга ми не станем. Ако пък креватчето и е много близо до спалнята и е изминал половин- един час, откакто се е събудила, започва да ми дърпа чаршава.

# 11
  • Мнения: 809
Към 7 часа се чува: "Мамо, тани".След което си хвърля одеалцето но нашето легло  1cribи чака да го взема при нас. След 2 минути иска да отива в другата стая и аз да стана, като измисля хиляди причини. Мамо, папи - съответно не хапва и грам; Мамо, аки - пак нищо; Накрая ми носи панталоните, аз се разсмивам и ставам. feeding

# 12
  • Мнения: 3 089
ех, че умилително го разказвате.
ние към момента се будим или с пръхтене, или с рев. по-често с рев.

# 13
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Боби сутрин, като се събуди,прескача кошарата и се озовава на спалнята. Laughing
"Мамо ставаййййййййй Боби е гладен".Той милият все гладен Grinning

# 14
  • Мнения: 1 181
ами честно казано не бе буди. Той си се събужда по някое време (и аз не знам кога) и си играе с играчките в леглото тихо и кротко. По някое време като започне да им приказва, аз го усещам и ставам.

Общи условия

Активация на акаунт