кола маска

  • 1 532
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
за и против кола маската ,по време на бременост.аз лично се епилирам.дори и на наи-деликатните места

# 1
  • Мнения: 5 228
Ще ти отговоря ако ми кажеш как ти се произнася ника.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 904
твърдо против, особено накрая. мен отвътре някак всичко ми се бонтуваше само като си помисля за това по време на бременоста ми.
между другото и д-рите забраняват, особено накрая, особено на триъгълника.

# 3
  • Мнения: 175
Здрасти, аз съм в средата на седмия месец и онзи ден пак ходих на кола-маска /и на най-интимните места/. Мисля, че няма никакъв проблем

# 4
  • Мнения: 1 259
Няма никакъв проблем стига да можеш да търпиш:).

# 5
  • Мнения: 1 555
Няма никакъв проблем стига да можеш да търпиш:).
Така е, но все пак си е болка, а по време на бременността жената е хиперчувствителна, а особено на триъгтлника, незнам не бих си причинила това на бебоче, е разбира се, мен продължава да си ме боли независимо че итдавна ходя !  Mr. Green

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кола маската на триъгълника при бременни може да предизвика контракции,затова лекарите не я препоръчват.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 904
Кола маската на триъгълника при бременни може да предизвика контракции,затова лекарите не я препоръчват.

 newsm10май също и спукани капиляри и имаше и още нещо но не помня. но в болницата ни казаха да забравим този вариант

# 8
  • Мнения: 1 422
Абсолютно да! Като се знам как не търпя косми хич на триъгълника. Аз по краката имам съвсем малко и много светли, така че там на 5 седмици, а на триъгълника - на 3, че хич да не ги усещам.

# 9
  • Мнения: 5 103
Аз я спрях през бремеността.

# 10
  • Мнения: 5 391
не бих се подложила сега, добре че има епилатори Peace

# 11
  • Мнения: 351
Аз спрях с "мазохистичното" обезкосмяване някъде към края на 7-мия месец и преминах на изпитания, старомоден метод на бръснача Laughing. И без това всичко ме боли, та да си причинявам и допълнително още болки Crossing Arms. Не мога да се сгъна да си изрежа ноктите на краката, ще си правя кола маска... Laughing. А на триъгълника по принцип не си правя кола маска, а се бръсна цялата. От кола маската ми се пукат капиляри, появяват ми се пъпки и косъмчетата ми растът навътре, абе отвратителна работа #Crazy.

# 12
  • Мнения: 234
Доколкото знам болката може да причини контракции,а също така съм чувала,че през бременността кръвообращението е забавено и по-лесно се причиняват инфекции.Аз лично минах на бръснене,че ме боли повече откакто съм бременна.

# 13
  • Мнения: 694
 newsm10 Твърдо съм за тази процедура. Че аз даже и на корема си ги махам.
Ако търпиш на болка невиждам да има проблем.
На бременни козметичн процедури само с ток не се правят (дарсонвал, йонофореза)

# 14
  • Мнения: 2 663
Аз махам всичко само с кола,имам адски чувстителна и тънка кожа,но сега към края на бременността имам чувството,че не я правят на мен(на триъгълника)-преди ме болеше повече май....нямам никакви белези или свалена кожа след процедурата нито спукани капиляри.

Общи условия

Активация на акаунт