Чували ли сте за новия хит на отслабването в Германия?

  • 4 317
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, днес моя близка приятелка от Германия ми сподели за новата мания на германките за таблетки за отслабване с гарантиран успех- 5 до 10 кг.на месец !!! При нея самата за две седмици по една таблетка на ден ефекта е поразителен! Трябва да отбележа, че тя е пълничка и досега правеше, какви ли не опити за диети и пр., но без никакъв ефект. Сега за две седмици без никакви диети била свалила 6 кг. Потърсих повече информация за тези хапчета, защото по принцип съм скептична към такива неща, но намерих един единствен сайт. Моля Ви ако на някоя от вас ви е известно нещо повече за тези таблети "LI DA ", http://www.li-da.org/
 ще ви бъда благодарна да споделите.

# 1
Останах доста разочарована, че никой не е дал становище по темата, която пуснах. Но бях доста очарована от резултатите, за които ми сподели моята приятелка, така че повиках на помощ неволята и се разрових за повече информация.

Макар, че сигурно вече никой не чете тази тема, аз се чувствам длъжна, да споделя това което намерих като информация за тези капсули.
1. не си ги купувайте, защото имат много странични ефекти /разбира се това не се опоменава в официалните рекламни сайтове/
2. официално се разпространяват в Китай /там се произвеждат/, в Русия, Полша и САЩ /май само там/
3. продават се предимно по интернет и чрез "приятелски кръг"
4. имат наистина бърз и сигурен ефект на отслабване, но за сметка на здравето, защото съдържат съставка, която не се споменава в официалната брошура - това е Sibutramin - тази съставка се съдържа и в други препарати, които се продават с зелена или синя рецепта /Мазиндол, Редуктил и др. - за тях има повече писано във форума/
5. Социалното министерство в Германия миналата година предупреждава за опасността от ползването на тези таблетки и съобщава, че установеното количество на Sibutramin в тях надвишава два пъти максимално допустимо количество/.
6. Страничните ефекти - повишено кръвно налягане, увреждане на черния дроб, , главоболие, сърцебиене /дори остри сърдечно съдови заболявания/, напрегнатост и пр.

Ще се спра до тук, защото май се получава доста тъпо - да си пиша и да си отговарям сама.

Ако някой се интересува по-конкретно за информацията, която написах, то мога да му дам и адресите, от където съм я намерила.

Въпрос извън темата - понеже когато писах за първи път в темата си сложих това тъпо име 12345 - някой би ли ми обяснил, как мога да си го сменя?

Благодаря предварително!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря за информацията.  bouquet
Името можеш да си смениш, когато официално се регистрираш като потребител, ако искаш разбира се. Wink

Общи условия

Активация на акаунт