HiPP Combiotic - тема 2

  • 149 276
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Двойката комбиотик при навършени 6 месеца ли можеше да се започне? Забравих, съжалявам. newsm78

# 541
  • гр.София
  • Мнения: 269
Двойката комбиотик при навършени 6 месеца ли можеше да се започне? Забравих, съжалявам. newsm78
Точно така  Peace

# 542
  • София
  • Мнения: 11 408
Сега май има някаква промяна. Четворката я няма, до тройка са само и възрастта за определените номера е променена. Не съм сигурна на 100% обаче.
Старата двойка беше от 6 месеца.

Добавям - това май са новите формули:

http://www.hipp.bg/mlechni-formuli/produkti/hipp-combioticR/?L=

Двойката пак си е от 6 месеца. Тройката е от 1 година. Преди беше от 9 месеца.

# 543
  • София
  • Мнения: 8 131
В Англия винаги са били така. Не знам каква беше тази измислена формула тук от 10 м. до годинка.

# 544
  • София
  • Мнения: 11 408
Коя формула е била от 10 месеца до 1 година?

# 545
  • Мнения: 3 604
Здравейте мамчета.Някоя от вас запозната ли е дали  има разлика с млякото което се внася за Бг от Германия,и това което се продава в Англия,питам защото там е на много по -ниска цена от Бг?в САЙТА на Хипп
пише за съдържание на нишесте(Starch)при отваряне на раздел Composition ет за повече инфо ПДФ-Файл.та даже и глутен съдържа, питам защото храним нашите  близнаци с това мляко.Моля само за отговори от хора запознати с тематиката, не ми се навлиза в полемики караници и типични други красиви български черти.Мъж съм благодаря предварително на отзовалите се.Не е реклама но ако някой реши да опита от млякото което се продава в Англия съм насреща за помощ.Пояснявам нямам никаква далавера не го внасям аз,правя го с единствената цел помощ за спестяване на пари и за по-добра храна за децата ни.

# 546
  • гр.София
  • Мнения: 269
Здравей, cia_maritima,

Според представителите на Hipp, разлика няма. Но истината е, че има разлика, макар и минимална. Всяка страна налага свои изисквания и контрол върху съдържанието на млеката. Например в английската формула няма ПРОбиотик, също така тяхната 1-ца е по-олекотена (без нишесте).
За по-гладни деца имат и формула с нишесте ( Hipp Combiotic Hungry infant milk).
Точно с тази формула започнахме ние. Вече сме на 2-ка, като купуваме мляко единствено от Англия.
От българския пазар сме пробвали само 1-цата и не откривам голяма разлика с Hipp Combiotic Hungry infant milk, осве, че второто се разтваряше по-добре в хладка вода.
За други разлики аз лично не знам.

# 547
  • гр.София
  • Мнения: 269






Това са кутиите.

# 548
  • Мнения: 417
Здравейте на всички,
Ние сме на Хипп комбиотик 1 от раждането и вече сме на 26 дни. Синът ми си е ящен. Обмислям поръчването на Хипп от Англия, но ме притеснява това, че няма пробиотик. Някой с опит би ли ми препоръчал дали е добра идея да взема оттам след като вече е свикнал на този с пробиотик и дали няма да му се отрази зле на стомахчето и коликите?

# 549
  • Мнения: 3 604
Здравейте на всички,
Ние сме на Хипп комбиотик 1 от раждането и вече сме на 26 дни. Синът ми си е ящен. Обмислям поръчването на Хипп от Англия, но ме притеснява това, че няма пробиотик. Някой с опит би ли ми препоръчал дали е добра идея да взема оттам след като вече е свикнал на този с пробиотик и дали няма да му се отрази зле на стомахчето и коликите?

Здрасти ние купуваме само от Англия за сега никакъв проблем .

# 550
  • Мнения: 21
Здравейте, интересуваме Хип 3 замества ли хранене/вечеря/ или се дава като напитка, тъй като така пише на опаковката?

# 551
  • Мнения: 3 372
Здравейте, интересуваме Хип 3 замества ли хранене/вечеря/ или се дава като напитка, тъй като така пише на опаковката?
То е за деца над 12 месеца. Би трябвало да си имат вечеря вече. Аз го давам преди заспиване

# 552
  • Мнения: 21
Благодаря за отговора. И аз така правя, но се замислих да не би да му идва повече на детето и затова попитах.

# 553
  • София
  • Мнения: 1 244
Здравейте! Не знам дали представители на ХИП отговарят тук, но искам да попитам ХИП ХА 2 Комбиотик дали се внася в опаковка от 500 гр. ? И кога мога да опитам да минем на обикновено, а не хипоалергенно мляко?(давам го заради слуз в акото и добре се отразява на детето).

# 554
  • Мнения: X
Здравейте,
имам въпрос. В момента сме на Хип Комбиотик ХА 1. Как точно става преминаването на ХА 2?
Замествам по една мерителна лъжичка с останалото, или цяло хранене?

Общи условия

Активация на акаунт