Искам косата ми да стои ето така...

  • 5 078
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Вече няколко часа се ровя по нета, за да изнамеря снимка, на която момичето да е с мечтаната коса! Попаднах на фолк певицата Преслава! Laughing Много са джиджани тези мацки, бре...що снимки видях, направо ми окапаха очите! Flutter

Ето такова нещо търся, но да бъде по-бляскава...всъщност разбрах от моята фризьорка, че Л'ореал има такъв спрей, за силен блясък...струвам около 20 и нещо лева! Rolling Eyes По-скоро изправянето ми е проблем...на тази снимка си личи, че косата е изправяна според мен, но аз колкото и да тегля никога не успях да постигна този ефект! Cry Първо я дърпам със сешоар, а после с преса, ама пак не става такава...дайте идея, може би продукт, който да впръсквам непосредствено преди изправянето!
 

# 1
  • Мнения: 1 883
Има наистина нещо като гел -моята фризьорка преди да ме суши ми слага нещо ама хич не съм се сетила да я питам какво е и на коя марка

# 2
  • Мнения: 4 068
Аз слагам течни кристали на Биофарма и преди и след изправянето. То вече бая съм ги хвалила тези кристали де. И не се изправям със сешоар, а само с преса. Обаче професионална преса. Можеш да си я купиш от Кристиан оф Рома и такава без други приставки, а само за изправяне струва 70 лева. С керамични плочи 125 лева. Моята коса е по-къса от тази и русолява, но определено се постига ефекта. И то като имаш предвид, че на тези гърли по-голямата част от косите не са техни. Удължавани са допълнително.

# 3
  • Мнения: 6 155
Аз само да кажа, че това не е Преслава, а Анелия  Laughing

# 4
  • Мнения: 577
аз постигам блясък с вакса за коса,има много як мокър ефект

# 5
  • Мнения: 7 186
Става. Аз на влажна коса слагам лосион за изправяне и кристали. Като се изправя с четката и сешоара слагам още кристали, вакса с блясък по краищата и пръскам спрей за блясък. Става идеално, е, не е перфектно като да те направят във фризьорския салон, ама пак бива.
Преса ползвам само за начупване.

П.П. Ама тя Анелия си има разкошна коса по принцип. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
На влажна коса слагам продукт за изправяне и малко кристали,подсушавам  я добре,после преса, на края малко кристали по крайщата и спреи за блясък по цялата коса newsm03

# 7
  • Мнения: 5 299
П.П. Ама тя Анелия си има разкошна коса по принцип. Hug
И на мен така ми се струва Mr. Green

Аз иначе използвам на Лонда(тренд)- за изправяне(то е нещо като балсам) Peace

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много харесвам косата на Анелия. Но на тази снимка е много "залепнала" за главата й. Самата снимка е "издължена".
Кой знае какво ли й клепат по косата newsm78

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз също не мога да си изправя добре косата сама,но фризьорката върши чудеса!За блясъка-има един спрей на Сери,за предпазване на косата от слънцето и солената вода,придава стахотен блясък,точно като по рекламите,и струваше 9 и нещо.

# 10
аз постигам блясък с вакса за коса,има много як мокър ефект

Мими, би ли ми казала каква марка вакса използваш?Пробвала съм доста продукти за коса с мокър ефект, но все не съм била доволна. Искам косата ми да изглежда лъскава, но и леко влажна. Благодаря ти предварително! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 248
Аз само да кажа, че това не е Преслава, а Анелия  Laughing


Много ми прилича на Преслава, но сигурно повредата е в моя телевизор! hahaha

# 12
  • Мнения: 3 248
Аз също не мога да си изправя добре косата сама,но фризьорката върши чудеса!За блясъка-има един спрей на Сери,за предпазване на косата от слънцето и солената вода,придава стахотен блясък,точно като по рекламите,и струваше 9 и нещо.


Знаеш ли откъде може да се закупи? Навсякъде ли го има? newsm78 Защото не съм го срещала...не съм и търсила, де! Blush

# 13
  • Мнения: 3 248
Става. Аз на влажна коса слагам лосион за изправяне и кристали. Като се изправя с четката и сешоара слагам още кристали, вакса с блясък по краищата и пръскам спрей за блясък. Става идеално, е, не е перфектно като да те направят във фризьорския салон, ама пак бива.
Преса ползвам само за начупване.

П.П. Ама тя Анелия си има разкошна коса по принцип. Hug

Лейди, били ми казала лосионът за изправяне на коя марка е, кристалите предполагам на са Биофарма Thinking, и същото за ваксата и спреят за блясък?! Както и приблизителните им цени...че като гледам колко неща трябва да си купя, по-добре да си присадя изкуствен перчем! hahaha hahaha hahaha

# 14
  • Мнения: 1 214
А на мен ми изглежда , че има допълнително присадена коса!Всичката ли е нейна , как мислите?Обаче си е цяло състояние да си направиш това удоволствие!

Общи условия

Активация на акаунт