Купувате ли преоценена козметика?

  • 2 755
  • 58
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ясно какво питам  Laughing

Причината - аз чат-пат смартафарцвам (хубава дума!) някой преоценен лак или гланц, изостанал от стара колекция и съответно намален. Днес си взех единични сенки на Ревлон и две тройки на Clochard за по 2 лева всяка - прелест просто!

# 1
  • Мнения: 2 220
Не съм попадала на такива, но ако е хубава марка на хубава цена може би бих взела. Не съм сигурна обаче.  ooooh!

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
О,да Peace!Стига да не е с изтекъл срок на годност,разбира се Naughty!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ами ако си е в срок на годност и няма видими "дефекти" купувам, да. Това че е от стара колекция хич не ме вълнува, то пък понеже аз я знам коя им е новата колекция де  Crazy
Думата смартафарцвам ужасно ми хареса, само ми е трудно да я произнеса, но ще се упражнявам  Crazy какво трябва да значи, нещо като забърсвам ли?

# 4
  • Мнения: 6 155
Не съм купувала, защото ми е попадала. Но ако е в срок и си заслужава - защо не Grinning

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не можах да устоя на намалението, та се сдобих с един лак на Буржоа за без пари. Не, че ми трябваше...  Rolling Eyes
На всичкото отгоре е син, ама много син.  Laughing Лакирам си ноктите на краката с него. Мъжът ми всеки път се стряска, когато ме види боса.  Mr. Green

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нищо им нямаше видимо на сенките...ще се върна и за още (и докато не опоскам каквото ми харесва, не издавам адреса на магазина на пловдивчанки!).
Имаше сенки 3Д на Буржоа - ама течни...чудя се много...по 5 лв само...ама - течни! Пък и за тях не знам дали не се сгъстяват с времето...

Валерия, да, точно това значи Laughing

# 7
  • Мнения: 5 313
Аз до сега не съм попадала на такава Thinking,но бих си купила.


# 8
  • Мнения: 8 450
Ако е в срок на годност,защо не?Но не съм попадала на такава досега.

# 9
  • Мнения: 2 910
Досега не съм попадала на такава козметика, но бих си купила, стига да е в срок на годност.

# 10
  • Мнения: 7 186
Нали имаш предвид тия, дето са по кошниците?
Понякога ги заглеждам, ама отгоре- отгоре. Все не съм попадала на цвят.
Ще взема да ги разгледам по- обстойно другия път, щом викаш са в годност.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
По кошниците, да.
Онзи ден гледах в магазина на Ив Роше също такава козметика в кошница, ама пусто от техните нищо не ми допадна.

# 12
  • Мнения: 8 450
По кошниците, да.
Онзи ден гледах в магазина на Ив Роше също такава козметика в кошница, ама пусто от техните нищо не ми допадна.
Ив Роше са голяма гадост.И козметиката и парфюмите.Как пък едно нещо не ми хареса!

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
О, парфюми имат нелоши. В горните класове ползвах Натюр, а онзи ден душих мъжкия Натюр и също ми хареса. Пробвала съм и още 1-2 от техните (имаше един - Vie нещо си), които не бяха лоши.

# 14
  • Мнения: 843
(и докато не опоскам каквото ми харесва, не издавам адреса на магазина на пловдивчанки!).


ууууууу,,, егоистин с егоистин:-))  ooooh!


  Иначе по темата:-)) да, наскоро ми попадна боя за коса, в срок:-) Че и в цвят:-)  Само ме е яд , че не взех повече:-) Ама и аз няма да кажа пък, нъццц.  / то не , че остана в магазина , де/

Общи условия

Активация на акаунт