Болки ниско в корема

  • 2 252
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте бъдещи и настоящи мами, моля да ми дадете съвет нормални ли са болките ниско в корема през втория месец от бременността. Болката е постоянна и тъпа. Имали ли сте такива болки?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Иди на гинеколког.
Постоянни, тъпи болки аз не съм имала.

# 2
  • Мнения: 7 430

Най-доброто, което можеш да направиш, а и за свое успокоение Wink

# 3
  • Мнения: 2 123
и аз не мисля, че постоянната болка е нормална newsm78
Повечето жени имат някакви болки, но не са постоянни.
А твоята повлиява ли се като пиеш но-шпа?И сигурна ли си, че са маточни болки, а не стомашно-чревни, например? /защото на мен стомахът ми е станал много чувствителен и често от движението н авъздуха по червата изпитвам болка и дискомфорт/

# 4
  • Мнения: 4 362
И аз имах такива болки,но не помня точно кога май така около 2-ри месец пиех но шпа и много ми помагаше.Не се притеснявай,но ако наистина имаш по силни болки иди при гинеколог .Успех Peace

# 5
  • Мнения: 532
Аз също имах болки ниско долу,не бяха силни
нищо не съм пила,но се притеснявах,защото никъде нищо не пишеше за това.Попитах лекаря си и той ме увери,че е нормално ако си по-чувствителна.В крайна сметка там сега се развиват толкова много неща.Попитай лекаря си разбира се,но не се притеснявай.
леко бременеене  bouquet

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не, не съм имала; гинекологът ще каже какво става

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
Ако имаш болки, консултирай се с лекаря си-независимо къде ги чувстваш, силни или слаби са. Болките не са хубави по никое време на бременността, защото предизвикват контракции.

# 8
  • Мнения: 278
аз имах болки през цялото време и пиех но-шпа докато да родя така че не се тревожи но все пак е добре да отидеш на лекар

# 9
Благодаря Ви-не съм пила никога това нош-па, но в понеделник или вторник ще са ми готови първите изследвания и ще ходя при личната, тя е гиноколог.Просто се бях притеснила за почивните дни, а й нямам телефона.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз също имам такива болки. Появиха се в началото на 5-я месец и са нещо като стягане ниско долу, придружено с тъпа болка. Лекарката ми изписа Но-шпа и магнезий, и като че ли болката понамаля.
Но се чудя дали Но-шпа е безвредно за бебето и колко дълго мога да го пия?

# 11
  • Мнения: 426
   Във вторият месец ме наболяваше,като че ли ще ми идва,но рядко и за малко!Четох някаъде,че това е нормално!Но при постоянна болка най-добре се консултирай с гинеколога си!По късно към 5-тия месец ми се появи стягане изписаха ми Но-шпа,папаверин и магнезий!Пих ги замо седмица,сега продължавам само с Магнезия!

# 12
  • Мнения: 574
Първата бременност имах гадни болки ниско долу. Казаха,че е нормално и били контракции. Така си карах почти до края,но ти отиди обезателно,защото може и друго да е. Нищо не съм пила освен Матерна.
Успех и дано гинеколога те успокои.

Общи условия

Активация на акаунт