От кога сок с детска чаша

  • 983
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 700
Мамчета,
Откога мога да давам сока с детска чаша? Ние сме на 4 месеца
Благодаря!

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Абе това където пишат, че чашите са за след третия месец според мен си е чиста реклама с цел зарибяване на потребителя ThinkingНека порасне още малко и полека го привиквай.Толкова е малко детето ти, не знам защо трябва да се мъчи с чаши, нека си изживее бебешкото.На Алекс не помня от кога започнах да давам с чаша, но като видях, че след 3-ия месец не ства, започнах да пробвам след 6-ия.Още не ги харесва особено, но той си е голям, в среавнение с твоето детенце WinkСамо ще си покаже кога е готово.

# 2
  • Мнения: 27 524
Съгласна съм с Биляна (както и с повечето й мнения досега  Grinning ).Ние сме на 6 и  още не съм ги въвела в употреба,не бързам,засега ще изчакам,има време.Според мен ви е рано.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
Иво пропи от чаша (и то само вода) някъде към 8-9тия месец. Пак с накрайника за след 3 месеца.

# 4
  • Мнения: 1 639
Аз предложих около 9-тия месец  вода и сок от чаша с накрайник . Пие без проблем  Wink

Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 12:31 от Горска Фея

# 5
  • Мнения: 8 505
Ако вече си купила чаша-опитай,може пък да и хареса.Ако не-отложи за по-нататък.Моето зверче пропи вода през 4.месец,но от чаша със сламка,накрайниците за млякото ги започна от 6.месец.Не съм я насилвала и двата пъти,просто я пробвах и тя схвана от първия път.Ако ми беше отказала,нямаше да я мъча.

# 6
  • Мнения: 1 489
ние пропихме с чаша през осмия и деветия месец.Но пробвай,може пъкс да иска да пие.

# 7
  • Мнения: 5 299
АЗ купих чаша с накрайник към 7-я месец, тогава малката още нямаше зъби и само си чешеше венците(не можеше да пие). Сега давах няколко пъти - пие, но не се сеща да си надига 4ашата, и изпива само половината, а и самата чаша не е много удобна(на НУби мисля че беше)

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
6-тия или 7-мия месец беше  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 271
Аз я пробвах миналата седмица с чашата.Отпи няколко глътки,но много пускат(дори на бавната капка) и се задави.Така,че скоро няма да и давам от нея.

# 10
  • Мнения: 1 410
Купихме чашата към щестия месец, но сега е на осем и все още не е наясно как стават нещата.

Позачакай малко.

# 11
  • Мнения: 207
Бебка пие с накрайник за след 3тия месец без никакви проблеми, въпреки че пуска доста - сокът само така й го давам. Пробвай ,ако не се дави и му харесва на бебе - давай.

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 958
Днес направих втори опит с накрайника - УСПЕШЕН, след като първият претърпя провал преди месец. То и сега докато започне да пие доста се чуди, ама успя  Hug

# 13
  • Мнения: 1 446
Абе това където пишат, че чашите са за след третия месец според мен си е чиста реклама с цел зарибяване на потребителя ThinkingНека порасне още малко и полека го привиквай.Толкова е малко детето ти, не знам защо трябва да се мъчи с чаши, нека си изживее бебешкото.На Алекс не помня от кога започнах да давам с чаша, но като видях, че след 3-ия месец не ства, започнах да пробвам след 6-ия.Още не ги харесва особено, но той си е голям, в среавнение с твоето детенце WinkСамо ще си покаже кога е готово.
Напълно съм съгласна с нея.
Моето дете започна да пие от чаша към 8 месец сок и вода. За сравнение момиченце , което е ражда но заедно с него пие от биберон.

# 14
  • Мнения: 4 668
Аз вчера купих такава чаша на CHICCO и днес малкия не пожела да си пие сока с нея . Не съм очаквала от първия път да я възприеме , а по - рано изобщо не се бях сещала да му взема такава . Така че , ще видим !

Общи условия

Активация на акаунт