Детето кашля кога на лекар?

  • 822
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Дъщеря ми кашля има сополки веднага ли да я заведа на лекар или да давам капки и сироп и да изчакам

# 1
  • Мнения: 8 459
Веднага.За по-сигурно.
Не експериментирай със сиропи!Не можеш да знаеш,кое е най-подходящо!
Успех и да оздравявате!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 097
Води я! Не чакай усложненията. Аз не ги водя вече, но знам какво да правя. И са по-голями.

Но ако се страхуваш, че в поликлиниката има много болни и е опасно да не се зарази, отложи. Увеличи витамините, сложи му физиологичен разтвор, витамин "С" в нослето. 
За кашлицата - разтрии го с домашно стопена мас и стрит хинин или аспирин. Преди сън.

# 3
  • Мнения: 666
 Закарай я веднага и то на специалист , защото големия ми и той кашля заведох го на джипито, а тя нищо му няма , тогава много се ядосах и си го закарах на лекарката която го лекуваше от бебе оказа се че има трахеобронхит- само да уточня че правихме само вечер температура 37,5 - при вас как сте с температурата

# 4
  • Мнения: 8 505
Веднага Peace

# 5
  • Мнения: 2 534
Днес понеже е неделя , обади се , лекарката ви може и да е дужурна и да е на работа .
Ако не , утре като е на смяна отидете .
Сама не можеш , че има толкова видове сиропи за различната кашлица , капките също са безброй много ...
Докато отидете на лекар прави непрекъснато промивки на нослето с физиологичен разтвор или такъв на спрей (стеримар) и сутрин и вечер по ампула 2 мл. витамин С ... или комбинирани витамини на сироп .

# 6
  • Мнения: 1 237
И аз смятам,че трябва да се обадиш на лекарката ви и ако не може да я види днес,утре непременно я заведи.

# 7
  • Мнения: 1 883
Винаги съм реагирала веднага щом чуя някоя от двете ми щерки да прокашля , така че действай!!!Лекарката със сигурност ще ти изпише Мукосулван /напоследък много го обичат този сироп / , но това го предценява тя УСПЕХ

# 8
  • Мнения: 138
Благодаря момичета докато се чудих дали да я заведа или не тя направи пневмония без температура

Общи условия

Активация на акаунт