Електронен билет

  • 1 281
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 449
Вчера си купих самолетен билет за България и от агенциата ми дадоха електронен. Много странен ми изглежда - 3 разпечатани черно-бели листа, даже малко са криви редовете с информация и леко се разминават. Предполагам, че от Канада като тръгна няма да имам проблем, но се притеснявам в София как ще реагират на летището. Някой пътувал ли е от България с такъв билет? Въобще издават ли се там такива билети?

# 1
  • Мнения: 1 283
И аз си взех и не се притеснявам! Peace
Тези листове хартия нямат никаква стойност,а служат само за твоя информация!От агенцията ми казаха,че може и без него да се пътува стига да се покажат документите.Цялата информация е в компютъра на летището.
Тези билети са от тази година за всеобщо улеснение!Така дори и да си изгубиш билета няма да имаш проблеми! WinkКъсмет и лек път! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 549
И в България ги има - споко  Laughing

# 3
Не се притеснявайте, това е тяхна практика. А за коя Агенция става дума в случая

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 16:57 от Тинтири-Минтири

# 4
  • Мнения: 449
Към кого е отправен този въпрос? Ти Агенция за самолетни билети в Торонто или в Монреал търсиш?

# 5
  • Мнения: 1 561
Zdraveyte!Rabotia kato agent za aviobileti i mog da vi dam tochna info po vaprosa.Elektronnite bileti bavliazoha predi blizo 1g i 8-9 m,no ne vsichki avikompanii togava pozvoliavaha izdavaneto na takiva i do vsiaka tiahna destinatsiya!
V momenta pove4eto ve4e sa preminali kam elektronni biletii daje niakoi-kato Lufthanmsa i autrian togava praveha otstapka 20 eur ot tsenata ako se izdade takav:)
Predimstvoto e ,che ne nosish knijen bilet i niama opasnost da go izgubish.Protsedurata po izdavane na dublikat e slojna i ima globa.
Elektronnia bileta,e e lektronne ,zashtot toi e v sistemata za reservatsii,na klienta se izdava samo lista s info za dati i chasove na patuvane,kakto i kupon za otchitane .
Taka ,che ne se pritesniavayte.
Setih se za oshte edno predimstvo,koeto razbrahme edva kogato patuvahme do barsa minalata godina.Ako imash noshtuvka po patia ,s elektronen bilet imash pravo da se chekirash oshte pri tragvane i na drugia den samo tichash na geita ,ne se redish na opashki!!!!
Dano sam vi bila polezna!

# 6
  • Мнения: 449
Благодаря ти Алексова за отговора. Вече съм спокойна, че няма да имам проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт