"Златно чудо №14 "

  • 2 894
  • 23
  •   1
Отговори
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Интересуваме някой който го е ползвал да споделе мнението си . Решила съм утре да си го купя та исках да знам какво е мнението на използвалите го мами .

# 1
  • Мнения: 1 120
Дали ще пиеш чай с мед и ще спразваш строга диета или ще пиеш Златното чудо със строга диета е едно и също Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Азис Joy

# 3
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Какво АЗИС ?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми питаш някой който го е ползвал:))
Азис го ползва:)))Ама при него вече ще е трудно да се определи има ли резултат Joy

# 5
  • Мнения: 521
Дали ще пиеш чай с мед и ще спразваш строга диета или ще пиеш Златното чудо със строга диета е едно и също Wink

Точно така. Няма смисъл да си даваш парите. Недей да се мъчиш и със строги диети. Не яж мазно, тестени изделия, колбаси, сланина и варива и сладко . Ще отслабнеш без да се мъчиш. Party

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз го пих,изпила съм миналата година може би три опаковки и съм доволна.Пие се по схема,заместваш едно ядене.Наистина има вкус на вода с мед,но на мен ми убиваше апетита Laughingможе и да съм си внушавала LaughingПробвай го и ще прецениш сама как ти действа,струва към 14 лв.

# 7
  • Мнения: 13
Със сигурност убива апетита, но някой ми каза, че след като спреш да пиеш, килограмите се връщат и то с лихви  Rolling Eyes Аз имам около една трета от опаковката, която така и не изпих. А за една седмица свалих четири кг., които още не съм качила Grinning

# 8
  • Мнения: 35 951
аз го пих, но нямаше резултат
баба ми го пи и при нея имаше - отслабна видимо
аз - 1 опаковка
тя - 3 опаковки

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
за да има резултат трябва поне два месеца...

# 10
  • Мнения: 442
мисля си, че само от спазване на схемата (почти всеки ден се замества поне по едно хранене) може да се отслабне. то си е като диета. и това, да не се яде еди какво си и еди що си по време на приема на зл. чудо14.
все пак, и аз ще си го купя тия дни. дори да не отслабна, поне е добре да се пречистя след голямото зимно плюскане.

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Изпих 2 опаковкино нямаше резултат.И не ми убиваше апетита,все ми се ядеше!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
аз го пих преди да забременея,като не съм спазвала стриктно схемата- за около  месец и нещо - 3 кг

сега пак ще го почвам - да видим

# 13
  • Мнения: 282
Аз го пих 2 седмици и свалих 5 кг.трябва просто да спазва6 схемата и най-ве4е да има6 воля.Трябва да се пие наий-малко 2-3мес.за да има наистина ефект.УСПЕХ Wink Wink Wink

# 14
  • Мнения: 62
И аз го пих 2 седмици - наистина убива апетита и свалих 4кг, НО  Naughty много бързо ги качих, но мисля, че аз сама си бях виновна.

Общи условия

Активация на акаунт