Запушено носле

  • 3 873
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте,
помогнете със съвет-Мирела на 10 месеца- е със сополчета и  вечер трудно диша и кажете с какви капки или какво да направя да не се мъчи детето.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
Sterimar

# 2
  • Мнения: 29
Нещо не помага за съжаление Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 4 019
Аз също слагам Стеримар, и Олинт-макар че пише че е за деца над 2 години моята педиатърка ми каза че мога да и слагам по веднъж преди сън-миналата година беше преди годинката и и слагах.Макар че знам за хремата- с капки минава за 7дни, а без капки - зза седмица Laughing

# 4
  • Мнения: 485
А ходихте ли на лекар?Май ще е най-добре той да ви каже.

# 5
  • Мнения: 1 680
нас ни изписаха с ринит от болницата и веднага личната лекарка ни изписа виброцил.в него има антиалергична съставка и казват че не дразни лигавицата.преди време сменихме виброцила и Жорко получи алергична хрема-1 месец не можем да спрем сопола.минахме пак на виброцил и за 4 дни хремата отшумя.все пак се консултирай с твоя лекар.

# 6
  • Мнения: 29
Говорих с педиатърката и тя ни каза да слагаме Виброцил,но не ни помагат и за това питам за някакви други

# 7
  • Мнения: 6 029
Цитат на: sashama
Говорих с педиатърката и тя ни каза да слагаме Виброцил,но не ни помагат и за това питам за някакви други


би трябвало да ви помогнат? какви са сополите? жълти или бели? обилни ли са?

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Ами и ние сме сега с хрема и слагам "Sterimar" и Виброцила е добър.Може и витамин  C.Малко загрявка.

# 9
  • Мнения: 29
sopolchetata sa beli

# 10
  • Мнения: 6 029
Цитат на: sashama
sopolchetata sa beli


стеримара не лекува. той прочиства. със същия успех можеш да използваш и физиологичен разтвор.
как точно капеш капките, опиши ми, това е важно.

# 11
  • Мнения: 29
първо с помпичката изпомпвам това,което мога и след това пречиствам със Стеримар и след това капвам във всяка ноздра Виброцил.

# 12
  • Мнения: 6 029
Цитат на: sashama
първо с помпичката изпомпвам това,което мога и след това пречиствам със Стеримар и след това капвам във всяка ноздра Виброцил.


трябва да стои детенце 5 минути легнало с глава, килната назад. това спазваш ли го?

# 13
  • Мнения: 29
5 минути май не ги спазвам Sad

# 14
  • Мнения: 6 029
Цитат на: sashama
5 минути май не ги спазвам Sad


а трябва
инак нищо не правиш:)

Общи условия

Активация на акаунт