Пазар на дрешки, уреди и други

  • 1 036
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Мили мами, мисля че ще е от полза да имаме такава тема специално за близнаците.Всички знаем какви са цените на дрешките, кошарките и др., така че можем да си ги предлагаме.По големите на по малките.
Аз лично не бих имала против да купя една кошара за игра.Така че ако някой има такава излишна...

# 1
  • Мнения: 219
Здравей  BRIT,
В началото на годината при нас назря въпроса с кошарката. Пуснах търсачката във форумите и се оказа първо, че кошарките са едни от най-търсените и най-бързо се разпродават на втора ръка, второ и може би по-важно - според мен няма кошарка, която да изпълнява нужните функции за близнаци - да е достатъчно голяма, безопасна, на прилична цена и т.н. Затова ние си "направихме" кошарка с всички подръчни средства. Опънах килима, нагласих няколка одеала върху него, за да е по-топло, направихме ограждения - от фотьойли, диван и решетки от друга подвижна кошара -  и ето кошарата ни стана стана с размер на половината хол. Такава кошарка не бих могла да намеря по размер, камо ли да платя. Към момента на "построяването" й децата ми не лазеха, не се изправяха нямаха намерение да прохождат. Точно за около 20-тина дена започнаха да лазят и да се изправят на крака. Мисълта ми е, че по-добре, ако имаш възможност, направи нещо подобно, защото е много важно децата да имат пространство къде да играят, много помага за развитието им.
Успех.
Ето нашата кошарка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=16271&photo=11

# 2
  • Мнения: 440
И аз съм си мислила по този въпрос, понеже скоро ще ми се наложи да продавам неща, които не ми трябват, а ми се иска да ги пускам първо тук, понеже в другия раздел от форума не е сигурно, че ще се четат първо от майки на близнаци. Даже би било добре темата да се закове.

Брит,за сега няма да се разделяме с кошарата ни, която между другото е същата, която е ползвал мъжа ми и е все още в перфектно състояние. Нямаш ли някой да питаш за такава. Тя е от дърво, сгъваема е и няма нищо отдолу, аз и уших едно дюшече с връзки. Едно време мъжа ми я е разхождал из цялата къща.

# 3
# 4
  • Мнения: 156
Здравейте1
това с кошарките за игра май си е проблем за близнаците.Май ще последвам съвета със загражденията в домашна обстановка.Може и да сглобим нещо в час по трудово  Wink, защото това което гледам в магазините ми се струва малко и не ми се иска да мъча децата.А за спонето още караме в една но, много скоро май ще трябва да купуваме и още една.Така ми е по лесно но...не може да е вечно.

# 5
  • Мнения: 7 640
аз съм си поръчала дървена с решетки 120х120, като дойде, ще се похваля

Общи условия

Активация на акаунт