за играчките в "Кой е по- по- най"

  • 1 422
  • 15
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Майчета, не знам дали сте забелязвали - в началото на предаването като дават всички играчки, в края има един голям пластмасов трактор с гребло. Та въпросът ми е - имате ли представа в кой магазин на Бързаков кидс мога да намеря този трактор, колко струва и дали правят доставки за страната.
Мъжът ми ще пътува до София, та ако може а ми кажете къде да търси такъв трактор.

# 1
  • Мнения: 1 210
За съжаление съм виждала тези багери/трактори само в някои от складовете в Илиенци. По "нормали" магазини не съм виждала.

# 2
  • Мнения: 998
Малко офф. Да се оплача, че в събота чакахме с дъщеря ми един час пред студиото на Цар Самуил и накрая се оказа, че нямало да снимат предаване, ама поне една бележчица да бяха сложили. Най ми стана мъчно, че малката се  беше настроила много да ходи и репетираше от три дена, избираше тоалети и прически, накрая й казах, че бате Енчо се разболял.   Sad Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 210
Той и моя само вика - искам при бате Енчо, ама като дойде ред да "репетира" или напоследък дори на баба и дядо не ще да изнася представление.
Обаче хване ли телефона - не мога да му го взема - пее ли та пее. Ще видим и ние кога ще се довлачим - ако искаш свиркай да сме заедно (пък може и да ги оженим накрая  Joy)

# 4
  • Мнения: 8 505
Може и да греша,мо мисля,че играчките са на Лимекс,а от Бързаков е само талона,който дават на мис и мистър накрая.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 109
Малко офф. Да се оплача, че в събота чакахме с дъщеря ми един час пред студиото на Цар Самуил и накрая се оказа, че нямало да снимат предаване, ама поне една бележчица да бяха сложили. Най ми стана мъчно, че малката се  беше настроила много да ходи и репетираше от три дена, избираше тоалети и прически, накрая й казах, че бате Енчо се разболял.   Sad Twisted Evil

И аз да се примъкна към ОФФ-а и да попитам, за да не отварям нова тема Laughing : каква е процедурата за участие в това предаване? С предварително записване ли става, има ли подбор на малките кандитати?
Благодаря ви!

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Може и да греша,мо мисля,че играчките са на Лимекс,а от Бързаков е само талона,който дават на мис и мистър накрая.
А, може и така да е, аз не съм разбрала. А координати на Лимекс?

# 7
  • София
  • Мнения: 48
В сградата на София прес има голям магазин  на "Феликс тойс", /мисля, че играчките в по-по-най са точно от тази фирма/. Там съм виждала такива големи трактори, но цените ми се видяха малко високи. Освен тях там има още доста фирми, които внасят детски играчки "Дилор", "Понт" и още, и още...

# 8
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
И аз да напиша, макар че видях, че mamaDani вече го е написала. Играчките са на Феликс Тойс и  ги има в сградата на София прес и на Илиенци. Точно този трактор съм го виждала много пъти в София прес!

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 426

Цитат

И аз да се примъкна към ОФФ-а и да попитам, за да не отварям нова тема Laughing : каква е процедурата за участие в това предаване? С предварително записване ли става, има ли подбор на малките кандитати?
Благодаря ви!

Цитат

Когато преди време големият ми син стана "Мистър по- по- най" беше така:
Купуваш си билети и сядаш с детето в залата. Половин час преди предаването бате Енчо си избира няколко дечица и на бързо ги препитва за песничка или стихотворение. От там каката, която свири на пианото хваща горе-долу мелодията, за да знае за какво става въпрос. Един вид лека репетиция. Децата се избират на място, без предварителни записвания и уговорки.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 109
Когато преди време големият ми син стана "Мистър по- по- най" беше така:
Купуваш си билети и сядаш с детето в залата. Половин час преди предаването бате Енчо си избира няколко дечица и на бързо ги препитва за песничка или стихотворение. От там каката, която свири на пианото хваща горе-долу мелодията, за да знае за какво става въпрос. Един вид лека репетиция. Децата се избират на място, без предварителни записвания и уговорки.

Благодаря ти за отговора. Последен въпрос- къде се провежда предаването? Тук в темата по-горе се спомена нещо за ул. "Цал Самуил"- дали ще може по-точни координати? Благодаря предварително!

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ако искаш, мога да погледна утре в София прес за този трактор и да напиша цената. Не ми е проблем.

# 12
  • Мнения: 8 505
Хей,doraan,това ли е?



Ако да-27лв е цената.И вярно е на Феликс тойс (аз пак съм недоразбрала).

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Хей,doraan,това ли е?



Ако да-27лв е цената.И вярно е на Феликс тойс (аз пак съм недоразбрала).

Доколкото разбрах мамата пита за трактор, т.е. май не е този, но се сещам за кой става въпрос. Пред магазина на "Феликс тойс" в София прес са паркирани няколко вида трактори, багери и други подобни.

# 14
  • Мнения: 8 505
 doh
Май трябва да си сменя титлата на "заплес".

Общи условия

Активация на акаунт