Е,не мога да не се похваля!

  • 1 302
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
Виви от 2седмици насам ми казва,че има "аки" Grinning ,слагам я на гърнето и не цапаме памперсите.За чишането не сме много редовни ,но се обучава ме thumbsup .Вашите мъничета на колко годинки започнаха да си казват?

# 1
  • Мнения: 8 505
Браво! smile3501

Вашите мъничета на колко годинки започнаха да си казват?

Все още не ми казва-мъкне си гърнето и ми го бута в ръцете.

# 2
  • Мнения: 1 320
Браво! smile3501
.....
Все още не ми казва-мъкне си гърнето и ми го бута в ръцете.
И малкия така прави Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 468
Е, браво!
Моето казва СЛЕД ТОВА. Като свърши някоя работа и идва при мен, потупва се по задника и квичи. Чакам с нетърпение да започне да казва преди да свърши работата.

# 4
  • Мнения: 369
На около 1г започна да си казва , мамо има аки .На 1г и 3м махнахме памперса понеже беше топло времето и на 1г и4м вече нямаше напикване и наакване .А за нощния пмаперс зачакахме още един месец. Hug

# 5
  • Мнения: 415
БРАВООООО! СУПЕР СТЕ!
Малкия казва "ако" и го сочи къде е, но само ако е твърдо и не може да го изсипе в памперса. Тогава го издържам над тоалетната.
Ако е редичко акото го сипва и хич не му пука, а  после ме дърпа да миеме дупето  hahaha

# 6
  • Мнения: 99
Браво бе хора, как ги постигате тези успехи?? Като се замисля,че съм виждале едва лине деца на по 4 год.с псмперс...
Ние сме на годинка,но само няколко пъти правихме опит да седим на гърне и то много неуспешни.Не иска да го види даже... Naughty
Кога започнахте с гърнетата?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 677
Браво на умницата Виви! newsm44Все така да продължавате!

А ние още не казваме,а го усещаме когато започва да се напъва и го слагаме на гърнето.Иначе си седи на гърне от 6м. и знае за какво служи,но понякога не иска да ходи(а по-късно,от това време в което го слагам).
Успех на всички сладури и на техните майки! Joy

# 8
  • Мнения: 1 077
Поздрави!

А нашето реши да си казва на 2 и 6, но на мама не и се е налагало да я гони с гърне, да пере гащи и да пита.  Mr. Green

Даже миналата нощ не ме е събудила... станала е, пишала е... има и смачкана салфетка в гърнето, но аз със сигурсност не съм ставала.  newsm78 Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 393
Браво на вас.Ние вече сме дърти и още го правиме в памперса  Embarassed

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Браво!!
Ние пък казваме след като свършиме работата ooooh!, даже и нов памперс си вадиме Joy...

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
браво на детето и на мама.
Моят убавец на 1 г.5 м. си играе с него и плаче като го сложа да седи Close
бих отбой и за сега не го травмирам Grinning

# 12
  • Мнения: 396
Цитат
Кога започнахте с гърнетата?
Аз започнах да я слагам на 11месеца ,но тя явно се поддава на "дресура" и ето резултата Grinning.Радвам се за позитивните постинги от ваша страна , newsm10 .БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!!!!!! smile3525 smile3525 smile3525

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
От няколко месеца казва, че има пиш или ако - вече сме без памперс, само на нощен за всеки случай.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 187
Струва ми се, че при нас е много далеч този момент  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт