менте дънки ТOMMY HILFIGER- къде?

  • 1 024
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Здравейте,
Дали може някой да ми каже в кой детски/бебешки магазин мога да намеря детски ментета на ТOMMY HILFIGER, купила съм му едно яке и сега търся дънки, но освен че още не са пуснали по пролетните за 2 годишните са все още с много апликации на бебебшка тематика, пък аз искам нещо по изчистено да му купя.

Благодаря Ви предварително.

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 15:20 от Eva

# 1
  • Мнения: 5 228
Не знам дали са менте, но от Малък мечо на Шипка и Сан Стефано купих на дъщеря ми ватирани дънки от тази марка. Стурваха ок.40 лв.

# 2
  • Мнения: 3 153
Не знам дали са менте, но от Малък мечо на Шипка и Сан Стефано купих на дъщеря ми ватирани дънки от тази марка. Стурваха ок.40 лв.
Да, дънки-ментак можеш да купиш от Малък мечо. Иначе Хилфигър бейби (сори за кирилицата) в БГ не знам дали има, но като цена едни джинси са над 100 евро, освен ако не са в намаление!

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Дрехи на ТOMMY HILFIGER мисля че има в Пакостник/Овча Купел/.В сайта им телефон може да се обадиш и да попиташ за конкретното нещо,което търсиш! Успех!

# 4
  • Мнения: 5 228
Не знам дали са менте, но от Малък мечо на Шипка и Сан Стефано купих на дъщеря ми ватирани дънки от тази марка. Стурваха ок.40 лв.
Да, дънки-ментак можеш да купиш от Малък мечо. Иначе Хилфигър бейби (сори за кирилицата) в БГ не знам дали има, но като цена едни джинси са над 100 евро, освен ако не са в намаление!

Официално в България се продават само мъжки, дамски облекла и деним - във фирмения магазин в ЦУМ. Детски и бебешки - тц.

# 5
  • Мнения: 1 381
леле убихте ме с тия цени. Аз якето му взех за 16 лв ( намалено разбира се, но иначе беше 27 лв) та се надявах да намеря и дънки за около 30 лв. Но ще ида в Малък Мечо, че ми е близо.

# 6
  • София
  • Мнения: 596
ТOMMY HILFIGER дрешки бебешки има и в магазинчето Бръм-Бръм на Руското пазарче в Люлин. Скоро не съм ходила до там, но есента имаше много пуловери и блузки с тази марка /ментета разбира се  Hug/

# 7
  • Мнения: 1 381
ТOMMY HILFIGER дрешки бебешки има и в магазинчето Бръм-Бръм на Руското пазарче в Люлин. Скоро не съм ходила до там, но есента имаше много пуловери и блузки с тази марка /ментета разбира се  Hug/

а можеш ли да ми кажеш по точно къде е това Руско пазарче. Живяла съм в Люлин преди 8 год и тов определено не го знам.
  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 596
Не зная с какво ще дойдеш до Люлин, но ако си с кола и знаеш Мебелната къща, Руското пазарче се пада точно преди нея, преди Мтел и ДСКаса, има ограда, на входа му има цветарски магазин и няма начин да го сбъркаш, продължаваш навътре, като вървиш все от дясната страна и след 5-6 магазинчета е въпросното Бръм- Бръм. Много кофти обяснение, съжалявам за което   bouquet

# 9
  • Мнения: 156
Видях такива дънки, с подплата обаче, в едно мъничко магазинче до строителния техникум, точно срещу пазара "римската стена". Най-малките обаче бяха за 2 години, което не ми върши работа. Имаше намаление някакво-сруваха 17-18 лв.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Магазинчето се казва Лилу,има и в подлеза на ЦУМ същата верига

# 11
  • Мнения: 1 381
Видях такива дънки, с подплата обаче, в едно мъничко магазинче до строителния техникум, точно срещу пазара "римската стена". Най-малките обаче бяха за 2 години, което не ми върши работа. Имаше намаление някакво-сруваха 17-18 лв.
Благодаря ти този го знам, но от подлеза на ЦУМ - всъщност от там купих якето за което търся дънки, но пролетно летни.

# 12
  • Мнения: 1 381
Не зная с какво ще дойдеш до Люлин, но ако си с кола и знаеш Мебелната къща, Руското пазарче се пада точно преди нея, преди Мтел и ДСКаса, има ограда, на входа му има цветарски магазин и няма начин да го сбъркаш, продължаваш навътре, като вървиш все от дясната страна и след 5-6 магазинчета е въпросното Бръм- Бръм. Много кофти обяснение, съжалявам за което   bouquet

Благодаря ти - мился, че се ориентирах. И мебелната къща и Мтел и ДСк ги знам, така че мисля, че ще го намеря.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт