Моля да ме посъветвате

  • 997
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте след направени изследвания ми откриха стретококи. Изписаха ми атибиотик, който аз изчаквах да го пия, защото се съмнявах, че съм бременна. Днес си направних тест за бременност и се оказа положителен.Записах си час за преглед, защото лекарката ми каза, че ще смени анибиотика с такъв които да не уврежда плода.
Моля ви, кажете ми какво да правия, опасна ли е тази бактериа, може ли да увреди плода, да направия спонтанен аборт, или пък и бебето да я е пипнало.
Моля ви за съвет, много сам объркана.

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 10:21 от vaia

# 1
  • Мнения: 105
Striptokokitr sa gadno ne6to i dosta trudno se lekuvat, ne mislj 4e pre4at na ploda, po princip znam 4e e trudno da se zabremnee v tjhno prisastvie, no pri teb e stanalo, ne se pritesnjvai, pri malcinstvata striptkokite sa postojnno jvlenie pak si rajdat deca-po estestven pat. Mnog trudno se lekuvat,, az sam pila antibiotici v prodaljenie na meseci i posle pak i pak se pojvjvat, a da kaje6 4e e vapros na higiena - ne. Lekarjt 6te ti kaje, moje da ti dade globuli za tjhnoto zatihvane i posle da gi lekuvate, za6toto ploda sega vsi4ko poema ot medikamentite.

# 2
  • Мнения: 1 655
Няма никаква връзка между стрептококите и способността за забременяване. Сеньорита, струва ми се че бъркаш стрептококи със стафилококи, не че последните също влиаят на способността на забременяване.
Vaia, по какъв повод ти бяха правени изследванията? Стрептококите се лекуват бързо с подходящ антибиотик, има и такива, допустими по време на бременност. Друг начин да се справиш със стрептококите е да се обърнеш към класически хомеопат, ако решиш, бих могла да ти дам координати на добър такъв в София.

# 3
  • Мнения: 11
Благодаря, че ми писахте.
Правих си изследвания, защото ноемвни месец направих спонтанен аборт в 1-я месец без абразио и исках да разбера дали всичко е наред. Отидох на лекар, тя ме прегледа, взе секрет и каза да продължавам да си правия бебе. След една седмица излязаха резултатите и разбрах за стрептококите.Доктокката ми каза да изчакам с антибиотика които ни предписа и ако ми дойде мензиса да почна да го пия ако не ще предпише друг коъто неуврежда плода.

Общи условия

Активация на акаунт