Моля за съвет.... раждане със секцио..къде?

  • 1 688
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 575
Здравейте мами....
Пиша , защото от както съм бременна в главата ми се върти въпроса къде да родя. Със сигурност искам да е секцио, защото не мисля, че мога да понеса родилните болки.
Моля ви да напишете къде родихте (секцио), в коя болница и при кой лекар..., защото не върви да отида в Шейново(примерно) , да хвана някой доктор за ревера и да му кажа : "Ти ще ме израждаш" newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Embarassed Embarassed
Предварително много ви благодаря. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 447
Св. София, д-р Божидар Ташков. Ако искаш контакти, пиши на Лични да ти пусна Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Св. София, д-р Киров. Ако искаш контакти, пиши на Лични . newsm10

# 3
  • Мнения: 524
Окръжна болница, д-р Жекова. МНого съм доволна. При мен секциото не беше планово. Ако искаш повече инфо пиши на лични.

# 4
  • Мнения: 5 103
Аз ще раждам при Иво Тодоров в бившата Тина Киркова вече сме планирали и датата на секциото, ако искаш повече инфо пиши на лични Hug

# 5
  • Мнения: 1 313
Шейново-Велев

# 6
  • Мнения: 3 089
св софия
д-р савова - млада, прецизна и мн. добър професионалист. страхотен шев ми е спретнала.

# 7
  • Мнения: 575

този доктор...само хубави неща чувам за него...може ли малко инфо?

# 8
  • Мнения: 278
света софия д-р динчо георгиев.мисля,че всички там са добри

# 9
  • Мнения: 282
Шейново-Румен Велев-много съм доволна!!! bowuu bowuu bowuu

# 10
  • Мнения: 35 950
Св. София
д-р Колева

# 11
Какво се заплаща за секцио,тъй като и аз съм на същото положение. Смятам да избера Тина Киркова.Как смятате ще направя ли добър избор

# 12
  • Мнения: 1
Момичета, много ви моля споделете същото, но за Пловдив, ако има момичета от Пловдив. И аз искам да родя секцио и аз също не знам къде в Пловдив. Ще ви бъда благодарна за споделения опит.

# 13
  • Мнения: 344
Родих в Пловдив във "Весела" при доктор Дренски.

# 14
  • Мнения: 524
Какво се заплаща за секцио,тъй като и аз съм на същото положение. Смятам да избера Тина Киркова.Как смятате ще направя ли добър избор

За тина киркова съм чувала 200 лева нормално, 500 секцио, за ВИП стаи още около 200 лева май излизаше. Като си се плащало на болницата, а не на ръка т.е. официално е всичко (това как е организирано точно не ми е ясно. Сигурно при  изписването плащаш на каса). НЕ съм раждала там просто такава ми е информацията от преди година когато се чудех къде да раждам...

Общи условия

Активация на акаунт