Официално извинение

  • 1 302
  • 10
  •   1
Отговори
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Мили момичета, искам да ми дадете възможност да се извиня на всички ви за изявленията, които съм правила в темата за "полезно", както и в предишната подобна. Искрено и много, ама много съжелявам за всичко, което съм казала. По принцип не съм нападателна личност, но може би наистина съм го приела много лично! Съжелявам много! Макар че казах, че съм ЗА отделен форум, като видях темата много ме заболя, че вие момичета, които така мило и топло ме приехте и изтърпяхте глупавите ми въпроси, ще се отделяте от нас. Наистина не предполагах, че означавате толкова много за мен. Не знам дали ще приемете извинението ми, но аз държа да го напиша, защото не бих си простила да мислите, че съм някакво егоистично чудовище! ОБИЧАМ ВИ! Моля Ви искрено да ми простите за грушката и да останете тук! ИЗВИНЯВАЙТЕ!!!

# 1
  • Мнения: 7 718
АЗ ПРЕДЛАГАМ НА ВСИЧКИ ДА СПРЕМ ДОТУК.
Кой разбрал - разбрал, който не е - никога няма да успее...
Смятам, че проблемът вече се разреши.
Успех на всички.

# 2
  • Мнения: 4 621
тъй като темата в която трябваше да отговоря е заключена смятам да го направя тук и ви моля а извиение но не мога да не се намеся когато има отправен въпрос или по скоро риторичен въпрос към мен  - Бижу тук съм, само че след всичките гадости които някои от вас избълваха колко ги боли и колко зле се чувстват кохато бремени пишат във вече явно "забранения" за нас форум и едва ли не обвиниха че ние нарочно искаме да нараним останалите с постингите си, извиняваи ама няма да напиша и ред повече тук. И аз бях от опитващите и от тези с проблеми, но никога ама никога някое момиче, коео е успяло не ме е дразнело или наранявало. Ето затова ме няма Бижу - не защото съм си "решила проблема" както ти се изрази, а просто защото не желая да наранявам никого и да се чуствам едва ли не виновна, че са съм бремена и пиша тук.
Никога не съм мислила, че ще спра да пиша тук, но когто дразня с присъствието си и  съм нежелана........
Ако съм засегнала някои се извинявам. Пожелавам на всички успехи и дано ви се сбъднат мечтите!!!

# 3
  • Мнения: 4 068
Симона да се раздухва още темата е повече от излишно.
Направи си труда да прочетеш всичко по въпроса моля те и ще видиш,че нещата вече отдавна са изяснени.
Няма никаква нужда да спираш да пишеш тук.Това си е твое лично решение.
А щом онази тема е заключена значи има защо да е така.
Весела вечер!

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Цитат на: Simona
 всичките гадости които някои от вас избълваха колко ги боли и колко зле се чувстват кохато бремени пишат във вече явно "забранения" за нас форум и едва ли не обвиниха че ние нарочно искаме да нараним останалите с постингите си, извиняваи ама няма да напиша и ред повече тук.

Искам да ти кажа, че тези, които избълваха гадостите (аз де) напускат този форум, за да пишат в нов, така че може да се върнеш и да пишеш колкото искаш.
Как някой не пожела и не се опита да застане на нашето място и да разбере какво ни е?

# 5
  • Мнения: 1 497
На мен пък не ми стана ясно, бременните, които не пишат по конкретните въпроси какво правят тук? Не е проблем дали сте бременни или не,а дали се придържате към темата. Ние много обичаме бременните и не сме затворили форума за тях. Но ако ще се гаврите с чувствата на потребителките, които са със стерилитет по добре си отваряйте теми в клюкарника.

# 6
  • Мнения: 4 621
Renci, съгласна съм че темата е приключена и съм си направила труда да прочета всичко. Да сигурно има защо темата да е заключена и написах това, защо исках да отговоря на въпроса отправен към мен,защото го приех еднва ли не като обвинение.
Ва Ва това не беще отправено към теб, но щом смяташ че това е точният начин да отговориш....
И само искам да ти кажа че не си права като казваш че не зачитаме вашите чувства - не знам откъде си си извадила такива заключения, но определено не се права.
И последното което искам да кажа е, че според ме е грешка да напуснете този форум. Едва ли има човек, който ще се почуства добре от този факт,  напротив.
Извиняваите  ако съм станала досадна.
Всичко добро.

# 7
  • Мнения: 4 068
Браво Клиа!
Подкрепям!

А иначе от сърце се надявам на нито една от вас да не и се налага да се мести в Проблемното забременяване.

# 8
  • Мнения: 1 497
Никой никого няма да зареже. проблемните ще си говорят за техните проблеми, а тези искащите ще си обсъждат техните. това е.

# 9
  • Мнения: 1 680
снощи разгледах целия форум от началото  до края и намерих наистина интересни неща, които напоследък не сме обсъждали.
ще ми бъде много интересно да чета и двата форума, защото всеки проблем заслужава внимание и се надявам вече да няма реплики, а ведър дух и много положителни резултати.

# 10
  • Мнения: 3 376
Наистина - няма смисъл разделянето на 2 форума да се приема едва ли не като "развод". Все пак, колкото и различия да имаме потребителките на 2та форума, ние сме прекарали толкова време заедно в настоящия форум, радвали сме се и сме тъжили една за друга, стискали сме си палци и сме се подкрепяли! Убедена съм, че на всяка от 2те групи потребители ще ни бъде приятно да чуваме от старите си дружки от форума. Просто наличието на 2 форума ще даде възможност на всеки да намери своето кътче, където да споделя проблемите си и да намира възможни решения. А все пак това е най-важната функция на форума (следващата по важност е подкрепата). Така че - успех и на 2та форума, и дано от сега нататък винаги успяваме да се разбираме и да избягваме конфликтите, както в доброто старо време Wink

Общи условия

Активация на акаунт