Препоръчайте ми кола маска

  • 700
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
В аптеките има голям избор на кола маски, но не знам коя да си купя. Препоръчайте ми някоя, от която сте доволни.

# 1
  • Мнения: 2 255
Аз лично ползвам една професионална или почти  newsm78, взимам си я от магазин за фризьорски и козметични продукти "Антоанет" на ул.Веслец 2
Течна, в контейнерче с ролка, загрява се на водна баня и хоп.
Козметичката ми работи с такава само,че ги слага в специален уред, който ги загрява на ток (ама го обясних  Wink)
Има различни видове, взависимост от кожата, аз съм доволна, направо се родих откакто я намерих, преди все нещо не ми се получаваше  Joy

# 2
  • Мнения: 472
Моля да ми помогнете и да ми кажете в коя част се намира тази улица Веселец , че в bgmaps излизат няколко и аз немога да се ориентирам къде точно е този магазин !
Предварително Ви благодаря !

# 3
  • Мнения: 171
Моля да ми помогнете и да ми кажете в коя част се намира тази улица Веселец , че в bgmaps излизат няколко и аз немога да се ориентирам къде точно е този магазин !
Предварително Ви благодаря !

От ЦУМ тръгваш по "Дондуков" . "Веслец" е пресечката, където завива трамвая /от лявата страна/. След като завиеш в дясно мисля,че имаше рекламен надпис "Антоанет".  Peace
Ако това ще ти помогне, заповядай
http://www.antoanette.com/


Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 12:53 от Vivi02

# 4
  • Мнения: 472
Ок.  благодаря вече се сетих за коя улица става въпрос   bouquet !

# 5
  • София
  • Мнения: 488
Вяра , колко струва кола маската , която ти ползваш- ориентировачно

# 6
  • Мнения: 2 956
Тази наистина е най-добра и според мен...ролковата...аз нямам но ходя да ме привеждат във вид Laughing и се ползват масово такива по салоните вече...много съм доволна newsm10

Общи условия

Активация на акаунт