Д-р Капка Атанасова-Майчин дом

  • 3 134
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Искам да помоля за мнение мамите, който са посещавали и са раждали при д-р Капка Атанасова в Майчин дом, Варна. Споделете ми личните си впечатления от нея!

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 16:25 от IvelinaKancheva

# 1
  • Мнения: 544
с големият син ми се наложи да лежа 1седм.в патологията на АГболница,тогава тази лекарка работеше там.Направи ми впечатление,че е много внимателна,слънчева и отдадена на професията си

# 2
  • Мнения: 952
не съм раждала при нея, макар,че раждах в Майчин дом но за нея съм чувала само хубави отзиви.

# 3
Здравей, тези дни ми се наложи да полежа в Майчин дом при Капка Атанасова за сирклаж. Изключителен човек и професионалист.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравей!
Др. Атанасова ми следи бременността и после родих при нея. Способен лекар е, мила е, но това което на мен не ми направи добро впе4атление беше, че родих по естествен път без нито веднъж да ми вземе влагалищен секрет. След като родих идваше всеки ден да ме вижда докато бях там и ме преглеждаше как зараствам. Благодарение на нея имам много сладко моми4енце. Но ако пак съм бременна ще ходя и на 4астно и на държавно, за да няма пропуснати излседвания, защото после се оказа 4е имам бактерии, но не разбрах при раждането ли съм ги барнала или съм родила с тях.
Успех !

Последна редакция: сб, 04 мар 2006, 23:30 от soleil

# 5
  • Мнения: 2 922
Искам да помоля за мнение мамите, който са посещавали и са раждали при д-р Капка Атанасова в Майчин дом, Варна. Споделете ми личните си впечатления от нея!
А защо се интересуваш? Ще я посещаваш ли?
По темата - най-страхотният АГ специалист за мен. Но нали знаеш, че за който и лекар да попиташ ще има суперлативи и отрицателни мнения.

# 6
  • Мнения: 2 616
А защо се интересуваш? Ще я посещаваш ли?
Цитат

По-скоро я посещавам, но искам да знам и вашето мнение преди да започне да ми следи бремеността, когато дойде време, за да не се налага тогава да трябва да избирам в последния момент. Нямам представа какво и е отношението към родилките и как подхожда към всичките им проблеми и притеснения, ето защо събирам вашите мнение по темата.

# 7
  • Мнения: 2 922
Ами аз ти казах вече моето мнение. По принцип моята бременност я следи доц. Янева и щях да раждам при нея, но тя в последния момент замина на някаква конференция и ме прехвърли на д-р К. Атанасова. За което съм й много благодарна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт