Може ли някой да ми каже колко струват мини кученцата в Германия.

  • 749
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 574
Много моля ако някой може да ми каже колко струват мини пинчерчетата и чи-хуа-хуатата/дългокосмести и късокосмести/ в Германия.
Много благодаря на всички, които ми помогнат.

# 1
  • Мнения: 80
Мини пинчерите и чи-хуа-хуа ги гледах онзи ден в интернет.Моя приятелка иска да си взима.От 250-420 евро са. Казвам поне това което ние видяхме в един от сайтовете.Като имаше и по 300 евро...зависи, много е относително.За дългокосместите незнам, но мисля,че и те не са под 300 е. Дано съм ти помогнала  и успех.

# 2
  • Мнения: 574
Ей, много ти благодаря за отговора. Питах ,защото аз ги развъждам тука и една жена идва и ми ги взима за Германия. Ама голямо мрънкане и пазарене прави сякъш тя плаща да ги купуват от нея Thinking. Исках да видя дали ме мята нещо. И явно си е така Outta Joint.Аз се чудя как да докарам нещо допълнително докато не съм на работа сега и започна да ми изглежда ,че не печели толкова колкото казва.
Още веднъж ,много ти благодаря.  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 80
Моля. За нищо. 
Радвам се че съм ти била от полза. Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 185
Все пак не трябва да очакваш, че цените, на които жената ги продава и теzи, на които ги купува от теб ще се доближават. Все пак риска да ги продаде го поема тя. Ако се раzболеят или умрат преди това, не дай си боже, документи zа преz граниzата, мито, ако има такова, дали ще се намери купувач, еzика тя сигурно го владее, немския де, не кучешкия и т.н.
Поспорете пак следващия път, ако ти се вижда ниска цената все пак,  или си потърси друга посредничка.
Не е ли иzгодно да ги продаваш и в БГ?
Пинчерите не са ли по-евтини от посочените суми, поне така си мисля аz....

# 5
  • Мнения: 574
Зам разбира се ,че и тя естествено ще си сложи процент. То иначе защо да ги купува. Колкото до митото тя не плаща ,защото са скрити. Те и при нас не са много ефтини. Хубавите и качествени животинки могат да достигнат 100-150 Е в магазините. От обяви е по-малко. Това са пределни цени иначе са около 25-50Е.

Общи условия

Активация на акаунт